Горячее 20 апреля 2018

Мер Голобля скасував сесію Снігурівської міськради через скандальний автобус, який наніс збитків місту майже на 20 тисяч, — депутат

Депутат Снігурівської міської ради Вадим Журавель заявив, що мер Леонід Голобля в останній момент вирішив скасувати сесії міської ради. За його словами, очільник міста прийняв таке рішення для того, щоб не підіймати на сесії питання по скандальному автобусу, який наніс КП «Снігурівський комунальник» збитків майже на 20 тисяч гривень за один місяць. Про це депутат розповів в коментарі «Снігуріка.ІНФО».

Журавель зазначив, що на розгляд бюджетної комісії винесли питання щодо відшкодування коштів КП «Снігурівський благоустрій». Втім, яка сума кошті і що саме вона відшкодує залишилося невідомим.

«Напередодні у нас відбулася бюджетна комісія, вона завжди завершальна і проходить перед сесією. Але до бюджетної не було жодної, не було комісії ЖКГ, земельна — що була, що ні. Одним із питань на бюджетній комісії було відшкодування коштів КП «Снігурівський благоустрій». Яких коштів і на яку суму не було вказано. Тобто, це чергова мутка мера, щоб через «благоустрій» провести кошти. Це питання взагалі зняли навіть, щоб не виносити на сесію. Тому що ніхто не знає куди кошти виносяться, для чого і на які потреби», — сказав депутат.

Він зазначив, що за місяць роботи автобус КП «Снігурівський благоустрою» наніс збитків на 19 тисяч гривень, а цього місяця, вважає Журавель, заборгованості буде ще більше.

«Я підняв питання по автобусу. Автобус працює вже два місяці. За перший місяць він наніс збитків місту на 18 тисяч, це збитки «благоустрою». В цьому місяці ще більше. Я задав питання, щодо того, що автобус не перевозить пільговиків і тим не менш виникають такі заборгованості», — додав Журавель.

Через виниклу проблему депутат вимагав, щоб директор КП відзвітував щодо цієї ситуації на сесії. Але потім з’ясувалося, що мер вирішив сесію скасувати.

«Я вимагав, щоб директор «благоустрою» відзвітував на сесії, чому цей автобус збитковий. Чому приватник має прибуток, а наш міський автобус збитковий? Заступник мера Поскрипки сказав, що автобус вже пільговий, мовляв, білет повинен бути 8 гривень, а зараз возять по 4 гривні. Який чорт поїде по Снігуріці за 8 гривень? Люди почнуть пішки ходити, щоб не платити такі кошти», — підкреслив депутат.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top