Горячее 21 августа 2018

Підрядники не встигають: у Службі автодоріг вкотре не вгадали дату завершення ремонту траси Т-15-08 «Калинівка — Снігурівка»

Начальник Служби автомобільних доріг в Миколаївській області Андрій Максименко раніше заявляв, що планує завершити ремонт траси Т-15-08 Калинівка — Снігурівка до 18 серпня. Втім, станом на 21 число ремонт продовжується. Про це він розповів у коментарі виданню «Мой город».

Нагадаємо, нещодавно заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи заявив, що підрядник не справляється з темпами ремонтних робіт на трасі Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка-Березнегувате». За словами Максименко, наразі продовжується вкладання верхнього шару асфальту. Підряднику залишилося зробити близько 6 кілометрів дороги.

«На даний момент залишилося покласти 5 кілометрів 800 метрів верхнього шару асфальту, підрядники працюють кожен день. Кармани на зупинках вже зроблені», — розповів начальник САД.

Він підкреслив, що підрядник спочатку розраховує на мінімальні терміни виконання робіт, але потім через різні обставини ремонт затягується.

«Планували закінчити до 15 серпня, але трохи змістилися, тому що підрядники не встигають. У всіх підрядників є така проблема. Спочатку вони розраховують одне, на мінімальні терміни. А потім починається — то завод зламався, то матеріали не можуть довезти, тому що діє температурний режим, тому виникає така катавасія», — сказав Максименко.

На питання, в яку конкретну суму обійшовся ремонт траси Т-15-08 Максименко зазначив, що це більше півміл’ярда гривень.

«Я зараз не готовий назвати точну суму, але якщо я не помиляюся, то це 508 мільйонів гривень», — додав він.

Варто зазначити, що раніше під час сесії обласної ради Максименко заявив, що передбачає завершення ремонтних робіт на трасі Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка» на кінець липня — початок серпня.

Нагадаємо, в лютому депутати профільних комісій облради проголосували за виділення 147 млн ​​грн з обласного бюджету на ремонт Снігурівської траси. Максименко розповів, що з цієї суми на ремонт траси використали вже 69 мільйонів гривень. Повна сума в 147 млн ​​вичерпається до середини липня. Втім, і цих грошей на завершення ремонту Снігурівської траси виявилося замало. За словами начальника САД в області Максименко, необхідно знайти ще 50 мільйонів гривень. Проте цю заяву спростував голова облдержадміністрації Олексій Савченко. За словами голови ОДА, грошей на ремонт Снігурівської траси вистачає, роботи будуть завершені повністю до серпня, а ремонт окупиться вже через 4 роки.

1 Комментарий

  1. Апл

    22.08.2018 at 10:26

    Зато у нас дорога будет. У других районов и такого нет.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top