Новости 13 августа 2018

Вже на цьому тижні: Служба автодоріг хоче завершити ремонт Снігурівської траси до 18 серпня

Начальник Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Андрій Максименко планує завершити ремонт траси Т-15-08 Калинівка-Снігурівка до 18 серпня. Про це він розповів в інтерв’ю з кореспондентом видання «Мой город».

Максименко впевнений, що кошти від митного експерименту потрібно направляти на завершення будівництва Снігурівської траси. За словами начальника САД, незважаючи на те, що на ремонт траси було витрачено достатньо великий обсяг грошей, дорога зможе окупитися через 4-5 років за рахунок інвесторів.

«Трасу потрібно закінчити. Знаєте, ми щось почали і кинули. Цей вирівнюючий шар не пролежить, він не витримає ще одну зиму. Його потрібно закінчити, там 17 кілометрів верхнього шару залишилося постелити, і буде гарна дорога. Потім можна йти на Березнегувате», — сказав Максименко.

Очільник Служби автодоріг вважає, що ремонт траси вдасться закінчити у проміжок між 15 та 18 серпня.

«Ми однозначно закінчимо цю дорогу. Якщо навіть митний не захочуть пускати на Т-1508, у чому я сумніваюся, ми знайдемо інше джерело, будемо штурмувати «Укравтодор», будемо думати, як викручуватися. Але ми 100% закінчимо цю трасу. Я хочу її закінчити до 15-18 серпня», — зазначив він.

Нагадаємо, нещодавно заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи заявив, що підрядник не справляється з темпами ремонтних робіт на трасі Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка-Березнегувате». За словами чиновника, на даний момент не в повному обсязі виконані роботи по влаштуванню верхнього шару асфальтобетону. Також уваги вимагає облаштування узбіччя і заїзних кишень.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top