Блоги 19 июня 2018

Діряві дороги, пільгове перевезення, кримінал: районна рада розкритикувала мера Снігурівки через бездіяльність [ВІДЕО]

На сесії Снігурівської районної ради, що відбулася 15 червня депутати вкотре обурилися тим, що міська рада ігнорує запрошення райради прийти на сесію для вирішення питань, які стосуються міста Снігурівка та її жителів. Так, депутат Сергій Бастан наголосив на конкретних питаннях, які місяцями не вирішує міська рада.

Депутати районної ради підкреслили, що не розуміють поведінку міського голови Леоніда Голоблі, який, незважаючи на запрошення голови районної ради, не може прийти на сесію.

«Незрозуміло, чому ми запрошуємо на сесію міського голову, а він не являється, чому така публічна особа ігнорує. Це неповага. Я хотів би наголосити та підняти низку проблем, щоб через пресу звернутися до міського голови», — сказав депутат Бастан.

Депутат підкреслив, що вже місяцями міськрада тільки обіцяє розставити крапки над «і» в питання пільгового перевезення населення містом, але, незважаючи на запевнення мера та його заступника, проблема досі не вирішена.

«Як вирішується питання по пільговому перевезенню? Це питання систематично підіймається, але чомусь досі знаходиться у підвішеному стані. Мені не зрозуміло, чому на останній сесії був присутній заступник мера Поскрипка, сказав, що це питання буде вирішуватися міською радою, але чомусь засідання сесії вже пройшли, але питання не вирішилося. Це що, неповага? Несерйозний підхід до питання», — обурився Бастан.

Торкнулися депутати також питання злочинності у місті Снігурівка. В районній раді запропонували міській раді розглянути варіант встановлення відео спостереження в місті, щоб поліпшити криміногенну обстановку.

«Крім того, я хочу підняти питання по криміногенній обстановці. Ми тут заслуховували начальника районної поліції, прийняли інформацію до відома, хоча було дуже багато запитань. Зараз одне з питань – це встановлення відеоспостереження, яке вирішить проблему. По місту у нас як не тиждень, так крадіжка, як не тиждень, так злодійство, угони транспорту пішли, підпали транспорту. Для того, щоб зупинити це беззаконня, треба вирішити питання відеоспостереження. Чомусь це питання не вирішується, а це прерогатива міської ради», — зазначив депутат райради.

Не менш наболіле питання, яке не вирішує міська рада – ремонт доріг в місті.

«Також назріло питання ямкового ремонту. Подивіться, по Снігурівці вже неможливо їздити. Як це питання вирішується? Хтось може сказати? Мабуть, ні, тому що, знову ж, це прерогатива міської ради. Незрозуміло, чому так все відбувається. Громада хоче знати, як вирішуються питання!» — зазначив депутат.

Нагадаємо, нещодавно Снігурівська міськрада вибірково зібрала депутатів на «таємну» сесію, щоб «протягнути» земельні питання.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top