Горячее 25 мая 2018

Снігурівська міськрада вибірково зібрала депутатів на «таємну» сесію, щоб «протягнути» земельні питання, — Журавель

Депутат Снігурівської міської ради Вадим Журавель розповів, що на позачергову сесію, яка відбулася 21 травня, покликали не всіх депутатів. Крім того, за його словами, про те, що у міськраді відбудеться сесія депутатів попереджали лише за годину до її початку. Про це він повідомив у коментарі виданню Снігурівка.ІНФО.

Як розповів Журавель, сесію збирали на 16:00 у понеділок 21 травня. Його та депутата Любов Воронову попередили про те, що відбудеться засідання, лише за годину до початку сесії.

«Сесія була на 16:00. Я був у полі, мені подзвонили приблизно о 15 і поставили перед фактом, що за годину буде сесія. Я, звісно, не встигав приїхати. Не було трансляції, я не знаю, чи був кворум, думаю, що вони могли і без кворуму поприймати питання. Депутату Воробйову взагалі не подзвонили не сказали, що буде сесія. Вороновій подзвонили також о 15 годині. Я просто не встигав фізично приїхати на сесію. Мені дзвонила Віра Леонідівна, я питаю, чому не можна було за день подзвонити. Вона каже, що була неділя. Так чому не оповістили у п’ятницю, чи хіба у міськраді не знали, що буде сесія?» — сказав Журавель.

Також він зазначив, що на офіційному сайті міськради не було відео трансляції сесії.

 «Ми 7 чи 11 тисяч виділяли на ці камери, вже не пам’ятаю, але трансляцію чомусь не було. Повне беззаконня. Там і по скандальним «Ситим хатам» прийняли рішення. Всі питання швиденько прийняли і все. Я телефонував депутату Лебєдєву, він каже: піду послухаю. Ну пішов, проголосував, я не знаю як. Коротше, по «Ситим хатам» протягнули. Хоча до цього на земельній комісії він відхилив це питання. Можливо там відбувся якийсь договірняк і все», — додав депутат.

Крім того, за словами Журавля, повідомлення про скликання сесії на сайті міської ради з’явилося заднім числом.

«На сайті міськради взагалі не було написано, що скликається сесія. Заднім числом поставили. Все роблять заднім числом», — зазначив він.

Ще один депутат міської ради Костянтин Лебєдєв прокоментував, що був присутнім на цій сесії, але які саме питання розглядалися та були прийняті, він не розібрався.

«Так, були земельні питання. Я не сильно розбирався в них, були питання такі. Депутатів було стільки, скільки треба. Я не рахував, мені якось було, щоб пошвидше і все. Питання були проголосовані, голоса (депутаті, — ред.) були», — розповів Лебєдєв.

Варто зазначити, що на сайті Снігурівської міської ради станом на 25 травня досі не опубліковані результати поіменного голосування на ХХХVІІІ позачерговій сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 21 травня.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top