Новости 07 августа 2018

Жителю Снігурівки «світить» до восьми років в’язниці за шахрайство в інтернеті

З урахуванням зібраних у кримінальному провадженні беззаперечних доказів, Снігурівським відділом Баштанської місцевої прокуратури повідомлено про підозру 27-ми річному жителю місті Снігурівка у вчиненні кримінального правопорушення за ч.3 ст.190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

У ході досудового розслідування встановлено, що зловмисник розміщував на сторінках інтернет-ресурсів оголошення про продаж одягу, надання послуг з оренди квартир. Крім того, з метою введення в оману потенційних покупців та створення у них позитивного враження підозрюваний залучав своїх знайомих та родичів, які залишали в мережі інтернет позитивні відгуки та коментарі про проданий ним товар або надані послуги.

Правоохоронцями задокументовано вчинення шахрайських дій щодо 7 громадян, які є мешканцями різних областей України.  Розслідування триває.

Прокуратура просить громадян бути пильними під час купівлі товарів та послуг у мережі інтернет, не надсилати кошти невстановленим особам або сумнівним організаціям.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top