Новости — Снигиревка Инфо http://snigyrivka.info Снигиревские новости - Первый независмый сайт Снигиревки Thu, 12 Jul 2018 08:20:32 +0000 ru-RU hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.2 Мер Снігурівки та голова РДА провели спільну нараду з вирішення проблемних питань в місті [ФОТО] http://snigyrivka.info/news/8846 http://snigyrivka.info/news/8846#respond Thu, 12 Jul 2018 08:20:32 +0000 http://pervomausk.info/snigyivka/?p=8846 11 липня 2018 року очільниця району Інна Бойко провела робочу нараду за участі свого заступника Андрія Гищака, міського голови Леоніда Голоблі та начальника Снігурівської філії райавтодору Віктора Тодорова. На порядку денному було винесено два питання: стан доріг в місті та негайному вирішенні питання завершення ремонту даху будинку №92 по вул. Суворова. Про це повідомляє прес-служба РДА.

Бойко акцентувала увагу присутніх на перспективи ремонту доріг в місті Снігурівка, зокрема, на жахливий стан центральних вулиць міста.

В ході обговорення міському голові було надано ряд доручень та рекомендацій щодо активізації поточного ремонту дорожнього покриття вулиць міста, співпраці з райавтодором та посиленні контролю за його роботою під час проведення робіт.

Також, особливу увагу було приділено проблемним питанням будинку №92 по вул. Суворова. Як відомо, 7 липня в місті була проведена акція протесту проти керівництва міської ради, на якій були підняті питання завершення ремонту даху вищевказаного будинку. Після цього Бойко провела оперативну нараду з міським головою, мета якої було розробити “дорожню карту” по виходу з кризової ситуації.

Крім того, керівництво району провело переговори з проектантом та підрядною організацією щодо вирішення даної проблемної ситуації та прискорення завершення ремонтних робіт. За результатами переговорів були знайдені конкретні шляхи, а також підрядника було запрошено на нараду.

]]>
http://snigyrivka.info/news/8846/feed 0
Снігурівщина посіла перше місце серед районів області за надані адміністративні послуги http://snigyrivka.info/news/8841 http://snigyrivka.info/news/8841#respond Thu, 12 Jul 2018 07:55:21 +0000 http://pervomausk.info/snigyivka/?p=8841 За січень-червень 2018 року до загального фонду місцевого бюджету за надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації виконавчі органи міських рад Миколаєва, Вознесенська, Первомайська, Очакова та Южноукраїнська, а також районні державні адміністрації отримали понад 3, 9 млн грн. Про це повідомляє Миколаївська ОДА.

Міста обласного значення отримали 1,6 млн грн. Лідерами стали м. Миколаїв (931тис.грн), м. Вознесенськ (306 тис. грн) та м. Первомайськ (281 тис. грн.).

Серед райдержадміністрацій лідирують Снігурівська (311 тис. грн), Миколаївська (235 тис. грн) та Березнегуватська (183 тис. грн).

Усього райдержадміністрації отримали 2,3 млн грн.

Загальна кількість реєстраційних справ, прийнятих за 6 місяців 2018 року державними реєстраторами виконавчих органів міських рад та райдержадміністрацій, становить 53 608 справ, у тому числі: з реєстрації суб’єктів господарювання – 16 141, з реєстрації прав на нерухоме майно – 37 467.

]]>
http://snigyrivka.info/news/8841/feed 0
На Снігурівській трасі через густе задимлення КАМАЗ зіштовхнувся з мікроавтобусом [ФОТО] http://snigyrivka.info/news/8832 http://snigyrivka.info/news/8832#respond Tue, 10 Jul 2018 11:25:24 +0000 http://pervomausk.info/snigyivka/?p=8832 У понеділок, 9 липня, на трасі Т-15-08 Калинівка-Снігурівка-Березнегувате сталася дорожньо-транспортна пригода за участю вантажівки КАМАЗ і мікроавтобуса Nissan. Причиною аварії стало задимлення на трасі. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України в Миколаївській області.

ДТП сталося близько 17:24 в результаті сильного задимлення від горіння сухої трави на 41 км автодороги Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка-Березнегувате».

Пасажира мікроавтобуса 1997 року народження каретою швидкої медичної допомоги госпіталізували в хірургічне відділення Снігурівської центральної районної лікарні.

Нагадаємо, 8 липня на трасі Т-15-08 розбився автомобіль Ford Mondeo — постраждало п’ятеро громадян Індії.

 

]]>
http://snigyrivka.info/news/8832/feed 0
Снігурівчани вийшли на акцію протесту проти бездіяльності мера Голоблі: у разі невиконання вимог люди готові перекривати дорогу [ВІДЕО] http://snigyrivka.info/news/8826 http://snigyrivka.info/news/8826#respond Tue, 10 Jul 2018 08:16:55 +0000 http://pervomausk.info/snigyivka/?p=8826 Вже тривалий час на п’ятиповерхівці по вулиці Суворова, 92 у місті Снігурівка фактично відсутній дах. Під час опадів квартири снігурівчан заливає водою, руйнуються стіни та псується майно. Через бездіяльність Снігурівської міської ради та мера Леоніда Голоблі жителі будинку вийшли на акцію протесту з вимогою до міськради у найкоротші терміни вирішити проблему. У разі ігнорування вимог, снігурівчани готові піти на радикальні заходи та перекрити дорогу та залізницю. Про це йшла мова під час мітингу у суботу, 7 липня, повідомляє Снігурівка.ІНФО.

Депутат міської ради Олександр Воробйов розповів, що після того як був обраний переможець тендеру, міська рада зволікала з отриманням декларації на ремонт у ДАБІ, через що ремонт почався на декілька місяців пізніше.

«Після того, як фірма виграла тендер, почалося найцікавіше. Для того, щоб приступити до ремонтних робіт, потрібно було затвердження у ДАБІ. Тендер був виграний ще у серпні, приїздили представники фірми, уклали договір, потрібна була лише декларація від ДАБІ. Але тут почалося найцікавіше. Пройшов тиждень, питаю: ви подали? Відповідь – ні. Пройшов ще тиждень: подали? – ні. Я вже почав писати запити. Тоді ми втратили два місяці. Тільки у жовтні затвердили всі папери, начебто почалося будівництво, всі жителі зраділи. Але потім все застопорилося. Таке враження, що це робилося навмисно», — сказав депутат Воробйов.

Голова Снігурівської райдержадміністрації Інна Бойко також вийшла підтримати жителів міста. Вона висловила обурення тим, що міський голова Голобля навіть не вийшов до людей, щоб відповісти на їхні питання. Тому голова РДА запропонувала депутатам міської ради зібрати підписи за скликання позачергової сесії з одного питання – негайної реконструкції даху будинку по вул. Суворова, 92.

«Я вважаю, що нам потрібно зібрати 10 підписів депутатів, негайно зібрати з цього питання позачергову сесію. По-перше, згідно Закону України, міський голова зобов’язаний звітувати перед громадою. Тому можемо зібрати сесію тільки по цьому питанню. Якщо кошторис по цьому ремонту занижений, тоді хай знімають з фонду заробітної плати кошти, хай розривають договір. За три-чотири тижні можна переглянути кошторис, подавати в суд на цього підрядника, якщо він не хоче продовжувати ремонт, наймати людей, які будуть робити і до жовтня цей дах можна зробити. Але без рішення сесії міської ради ми це не зробимо», — додала голова РДА.

Жителі будинку поскаржилися, що вже тривалий час пишуть запити та звернення у різні інстанції, але проблема не зсувається з мертвої точки. Крім того, протягом всього часу вони не бачили жодного представника міської ради, які б проконтролювали хід виконання ремонтних робіт.

Депутат Воробйов зазначив, що якщо питання ремонту даху вкотре не вдасться вирішити на сесії міської ради, жителі будинку будуть вимушені діяти більш радикально. Дехто з присутніх навіть запропонував перекривати залізницю.

«Складається враження, що люди прийшли, щоб набрати собі землі нашої міської. Не беруться податки. А наповнення бюджету – це базис та основний принцип роботи міської ради. Є гроші в бюджеті – ми можемо виконати все», — додав депутат.

В підсумку жителі буднику вирішили направити до міської ради резолюції з вимогами у найкоротші терміни вирішити питання та розпочати ремонтні роботи на даху.

Резолюція акції протесту про бездіяльність керівництва Снігурівської міської ради:

«Ми, мешканці міста Снігурівка, зібралися на центральній площі, щоб висловити свій рішучий протест тим процесам, які відбуваються у нашому місті. Нас обурює бездіяльність Снігурівського міського голови Голоблі та його заступників відносно вирішення проблем, які виникають у громади нашого міста, невиконання ним рішень сесій міської ради та своїх службових обов’язків, а також систематичного порушення законодавства України. У разі невиконання наших вимог залишаємо за собою право перекрити рух транспорту по вулиці Суворова і здійснювати інші більш дієві заходи».

Варто зазначити, що на сайті Снігурівської міської ради з’явилася відповідна інформація щодо ремонту даху вказаного будинку. В мерії зазначають, що саме ТОВ «РЕМ ТЕХ СТРОЙ» свої обов’язки щодо закінчення будівельних робіт так і не виконало. У зв’язку з чим Снігурівська міська рада звернулась з листами до Снігурівського відділу Баштанської місцевої прокуратури та Снігурівського відділу поліції з проханням в межах компетенції розглянути дії посадових  осіб  ТОВ «РЕМ ТЕХ СТРОЙ» щодо неналежного виконання обов’язків по цьому Договору. Окрім цього до ТОВ «РЕМ ТЕХ СТРОЙ» направлено лист-претензію щодо невиконання будівельних робіт та нарахування відповідної пені, а також з попередженням про те, що в разі подальшого ухилення від їх виконання Снігурівська міська рада залишає за собою право стягнення в судовому порядку завданих збитків та штрафних санкцій.

]]>
http://snigyrivka.info/news/8826/feed 0
Через відсутність дощу жителі Снігурівщини запідозрили літаки у «розгоні» хмар над районом http://snigyrivka.info/news/8822 http://snigyrivka.info/news/8822#respond Mon, 09 Jul 2018 14:35:48 +0000 http://pervomausk.info/snigyivka/?p=8822 Погодні умови весни та початку літа 2018 року були дуже складними для сільгоспвиробників. Відсутність дощів викликало певні чутки в деяких колах. На інформації у ЗМІ щодо занепокоєння окремих сільгосптоваровиробників району з питання «розгону» хмар літаками для з’ясування даного факту Снігурівською райдержадміністрацією було направлено запити до Миколаївського обласного центру з гідрометеорології, та в\ч А 4465 Міністерства оборони Ураїни з проханням надати роз’яснення з питань впливу польотів на літаках на такі погодні явища як дощ.

Для ознайомлення населення надаємо витяг з листа Міністерства оборони України, в\ч А 4465:

«Технологія створення сприятливих погодних умов була розроблена в 1990 році фахівцями Державного комітету з гідрометеорології та контролю природного середовища, а з 1995 року, після першого масштабного застосування під час святкування 50 – річчя перемоги у Другій Світовій війні, почала застосовуватись досить широко.

Для розгону хмар активно використовується йодисте срібло, кристали випаровування рідкого азоту, сухий лід та інші компоненти. Проти шаруватих форм нижнього шару хмар з висоти в кілька тисяч метрів розпилюють сухий лід. Це гранули вуглекислоти довжиною 2 см і діаметром 1 – 1,5 см, які розсипаються з літаків. При попаданні на хмару вуглекислота кристалізує вологу, що міститься в ній, хмара «охолоджується» і поступово розсмоктується. Проти шарувато – дощової хмарності застосовується рідкий азот, а для припинення формування високих купчастих хмар – порошки цементу, тальку або гіпсу, які при розсіюванні обтяжують потоки висхідного повітря і перешкоджають формуванню хмари. Йодистим сріблом бомбардують найбільш потужні дощові хмари.

Сам процес «розстрілу» дощових хмар метеорологами називається «засівання». Принцип діє ґрунтується на концентрації вологи, що знаходиться в атмосфері, на ядрах розпорошеного реагенту, після чого опади набувають критичної маси і бувають «змушені» випасти, не досягнувши території міста або будь – якої конкретної ділянки землі . Сам процес розгону хмар починається за годину – півтори до наміченого часу і ведеться на відстані 50 – 150 кілометрів від того місця, де необхідно забезпечити сприятливу погоду.

Для проведення подібних операцій застосовуються спеціально обладнані транспортні літаки Іл – 18, Ан – 26, Ан – 12. В їх вантажних відсіках встановлені системи, призначені для розпилення рідкого азоту. У хвостовій частині деяких літаків встановлені також пристрої для відстрілу патронів, що містять сполуки срібла. Спочатку повітряна розвідка уточнює обстановку, після чого з одного з аеродромів злітають спеціальні літаки з реагентами.

Крім правильно підібраних реагентів і особливо обладнаних літаків, в цій процедурі також беруть участь спеціально навчені пілоти. Льотчиків одягають в спецодяг, а весь політ вони проходять в кисневих масках. При застосуванні рідкого азоту теоретично можлива розгерметизація літака, що знаходиться на висоті 7 – 8 тисяч метрів. Температура повітря там становить мінус 40 – 60 градусів Цельсія, Крім того, кисневі маски потрібні, щоб уникнути отруєння пілотів азотом.

Самі польоти пов’язані з певним ризиком, так як в умовах підвищеної хмарності існує загроза потрапляння в зону сильної турбулентності.

У СРСР вперше у світі були створені наукові установи, що займалися проблемами штучного впливу на хмари. Колектив радянських вчених, очолюваний професором І.Н.Оболенським, вперше довів, що в принципі людина може впливати на розвиток хмар.

Крім того, вчені придумали спосіб, як зробити хмари щільнішими і збільшити кількість дощів в посушливих місцях. Вони розпилюють з літаків в повітря дрібні частки (аерозоль). Водяна пара, що випарувалась із поверхні землі, осідає, накопичується на цих порошинках і утворює хмари, з яких випадають опади.

Крім того наводимо коментар Миколаївського обласного центру з гідрометеорології:

«Починаючи з квітня місяця і по теперішній час ( по 21 червня 2018р) в південній половині Миколаївської області, в тому числі і в Снігурівському районі, спостерігався стійкий дефіцит опадів. Так у квітні за місяць випало 0.8мм опадів, що склало 2% від місячної норми, у травні опадів випало 70% від норми, а в першій та другій декадах червня опадів не було. Таким чином дефіцит опадів, який спостерігався з кінця березня по другу декаду червня спричинив розвиток, поширення та поглиблення грунтової та повітряної посухи в Снігурівському районі. Запаси продуктивної вологи під сільгоспкультурами в 20см шарі грунту станом на 21 червня відсутні, а в метровому шарі – незадовільні.

Випадіння опадів напряму залежать від циркуляції в атмосфері. В період з квітня по теперішній час ( по 21 червня 2018) переважало поле підвищеного тиску – антициклон. Атмосферні фронти, які переміщувалися з північного заходу і на яких спостерігались грозові дощі в Первомайському, Вознесенському районах, по мірі їх надходження на південний схід (Снігурівський район) на фоні підвищеного тиску розмивались, через трансформацію повітряних мас волога в хмарах зменшувалась, хмари не досягали того стану, при якому можливі дощі, а навпаки розтікались через сухе повітря і ймовірність опадів зменшувалась до нуля .»

Тож, шановні добродії, зважаючи на вищевикладене підсумовуємо, що наявність чи відсутність військових літаків в небі ніяк не впливає на випадіння дощу.

]]>
http://snigyrivka.info/news/8822/feed 0
Из-за конфликтов между САД, Облавтодором и ОГА у Николаевщины могут забрать средства на ремонт дорог http://snigyrivka.info/news/8818 http://snigyrivka.info/news/8818#respond Mon, 09 Jul 2018 11:11:35 +0000 http://pervomausk.info/snigyivka/news/8818 Из-за конфликтов между облгосадминистрацией и дорожными службами Николаевская область неэффективно использует средства, выделенные из Дорожного фонда. Если ситуация не изменится, то на уровне Укравтодора и Министерства инфраструктуры будут приниматься кадровые решение. При этом если динамики не будет, у области могут забрать средства с ремонта дорог. Об этом рассказал в комментарии интернет-изданию «Мой город» директор департамента стратегического развития дорожного рынка и автомобильных перевозок Мининфраструктуры Украины Виктор Сасин.

Напомним, ранее Министр инфраструктуры Владимир Омелян показал, как используются средства Дорожного фонда областями Украины. Николаевская область освоила всего 8%, являясь одной из худших в рейтинге.

Сегодня, 9 июля, в Киеве на дискуссии по результатам работы Дорожного фонда Сасин отметил, что будут лишать финансирования области, которые неэффективно используют деньги, выделенные на ремонт дорог. Это связывают, в частности с нэффективным управлением структур, которые занимаются дорожным хозяйством.

«Те области, которые не смогут в ближайшее время показать хорошую динамику использования и освоения средств из Дорожного фонда, а это значит практическое строительство дорог, восстановление, с тех областей будет снята часть финансирования и будет перераспределение в рамках всей страны на области, которые могут эффективно осваивать средства и строить, восстанавливать дороги в своих регионах», — отметил директор департамента.

В комментарии интернет-изданию «Мой город» он рассказал о ситуации на Николаевщине, куда полтора месяца назад приезжали министр инфраструктуры, профильные замы и представители Укравтодора. Проблемой считают то, что в области есть конфликты между дорожными службами, и если ситуация не изменится, то последуют кадровые решения.

«К сожалению, там (в Николаевской области — ред.) есть конфликты между Облавтодором, Службой автодорог, облгосадминистрацией. Мы на этом акцентировали несколько раз и дали четкий месседж, что в случае дальнейшей такой работы будут кадровые изменения. Я думаю, возможно, они неизбежны. Это решение даже не мое, а руководства министерства, Укравтодора в том числе», — отметил Сасин.

Он констатирует плачевное состояние Николаевщины.

«На самом деле Николаевская область в очень плачевном состоянии. Наверно, худшая в Украине. Поэтому мы провели соответствующие беседы и туда были откомандированы инженеры Укравтодора, центрального аппарата, который максимально старается выровнять ситуацию», — заметил директор департамента.

Каких-то сроков Николаевской области не ставили.

«К сожалению, они занимались междуусобицами, вместо того, чтобы делать ремонт дорог. К сожалению, даже эти последние руководители (Службы автодорог Николаевщины и «Николаевоблавтодора» — ред.) не могли найти между собой общего языка», — добавил Сасин.

Стоит отметить, что райавтодоры Николаевщины уже заявляли о подозрениях, что Служба автодорог намерена развалить Николаевоблавтодор. И.о. начальника Службы автодорог Николаевщины Андрей Максименко в ответ заявлял, что на райавтодоры направили 36 млн с начала года. Однако представители райавтодоров говорят, что у них не материалов. Впрочем, в САД это считают проблемой Облавтодора.

]]>
http://snigyrivka.info/news/8818/feed 0
Пятеро граждан Индии разбились на трассе «Снигиревка-Николаев» [ФОТО] http://snigyrivka.info/news/8806 http://snigyrivka.info/news/8806#respond Sun, 08 Jul 2018 08:28:10 +0000 http://pervomausk.info/snigyivka/?p=8806 Утром в воскресенье, 8 июля, на трассе «Николаев-Снигиревка» выехал за пределы проезжей части и перевернулся автомобиль Ford Mondeo. Об этом сообщает издание Новости-Н.

«Форд» с польскими номерными знаками ехал по трассе, со стороны райцентра Снигиревка в направлении Николаева. Возле поворота на с. Заселье автомобиль по неизвестным причинам изменил траекторию движения, выехал за пределы проезжей части и врезался в дорожный указатель поворота на Заселье. После этого автомобиль вновь изменил траекторию движения пересек встречную полосу, съехал в кювет, перевернулся и вновь встал на колеса.

В автомобиле ехали пятеро граждан Республики Индия, в том числе одна женщина. В результате ДТП все они были травмированы. Больше всех пострадала женщина — с переломами ее госпитализировали в больницу скорой медицинской помощи г. Николаева. Еще одного пассажира для оказания помощи доставили в Николаевскую областную глазную больницу. Водитель и остальные пассажиры отделались легкими травмами, не требующими госпитализации.

Никто из ехавших в «Форде» индусов русского языка не знает. Из их пояснений с трудом удалось понять, что ехали они из Ивано-Франковска в Одессу, через Днепропетровск. По дороге из Днепра они и попали на снигиревскую трассу. Автомобиль получил значительные механические повреждения и восстановлению не подлежит.

]]>
http://snigyrivka.info/news/8806/feed 0
12 питань, на які не зміг відповісти власник «Нібулона» Олексій Вадатурський http://snigyrivka.info/news/8804 http://snigyrivka.info/news/8804#respond Sat, 07 Jul 2018 08:09:05 +0000 http://pervomausk.info/snigyivka/news/8804 4 липня на порталі Ліга.нет відбулася прес-конференція генерального директора компанії «Нібулон» Олексія Вадатурського. Незважаючи на те, що за словами організаторів, цей захід було організовано, щоб дати відповідь на питання про «…незадовільний фінансовий стан та складні відносини з кредиторами, участь у приватизаційних процесах, отримання податкових пільг та мінімізацію податків…», власник миколаївського зернотрейдера протягом двох годин уникав будь-якої конкретики і постійно натякав на те, що всі жорсткі питання на адресу «Нібулону» — не більше ніж інформаційна кампанія з боку міністра інфраструктури Володимира Омеляна. Пише видання from-ua.com.

Втім, з огляду на те, що протягом останнього часу діяльність «Нібулона» викликала значний суспільний резонанс, вважаємо за доцільне звести підняті питання в один матеріал та ініціювати більш широке обговорення діяльності миколаївської компанії.

1-2. Питання про можливе швейцарське громадянство

Чи правда, що в структурі «Нібулона» є компанії з іноземною юрисдикцією, і що вони сплачують податки не в Україні, а за кордоном? Конкретно якою є сума податків, які протягом останніх років «Нібулон» сплачував до державних бюджетів інших країн, оминаючи український?

Як часто ви буваєте у Швейцарії? Чи правда, що ви і члени вашої сім’ї мають посвідки на проживання у Швейцарії чи навіть громадянство Швейцарії? Як ви можете пояснити той факт, що українські журналісти зафіксували ваше ім’я та імена членів вашої сім’ї на дверях будинку у швейцарському місті Невшатель (за адресою Авеню де ла Гар, 49)?

3. Згадки «Нібулона» в скандалі з «Панамапейперз»

Чи правда, що до того як ви стали керівником швейцарської дочки «Нібулона» її директором був бізнесмен Девід Кларк, який відповідно до документів з архіву Mossack Fonseca (так звані Панамапейперз) паралельно до роботи в «Нібулоні» керував і декількома офшорами російських зернотрейдерів?

4-5. Екологія та радіоактивний мул

Деякі експерти та громадські організації робили заяви про те, що неконтрольовані роботи «Нібулона» у руслі Дніпра можуть призвести до екологічної катастрофи, оскільки призведуть до підняття і накопичення радіоактивного мулу. Називалися навіть конкретні цифри – кількість піднятого мулу оцінювалася як еквівалент 300,000 залізничних вагонів, також говорилося про можливість опромінення мешканців дніпровських міст стронцієм-90 і цезієм-137. Який вплив матимуть роботи «Нібулона» на життя людей? Яким чином вони можуть вплинути на врожайність прилеглих земель і популяцію риби у Дніпрі?

Як «Нібулон» слідкує за дотриманням екологічного законодавства, адже компанія будує багато об’єктів на воді, і саме такі об’єкти підпадають під особливо суворі екологічні вимоги?

6-8. Діяльність сина – нардепа Андрія Вадатурського

Чи правда, що у 2013 чи 2014 році ваш син Андрій Вадатурський своїми непродуманими операціями на Чиказькій біржі завдав «Нібулону» збитки у розмірі 200 мільйонів доларів і намагався приховати цей факт від кредиторів вашої компанії?

Чи правда, що кредитори «Нібулона», а саме Rabobank, BNP Paribas і ЄБРР, вимагали звільнення вашого сина з компанії і для вирішення цього питання ви відправили його до Верховної Ради, де він і лобіює інтереси «Нібулона» сьогодні?

Хто в компанії приймає ключові управлінські рішення? Яким чином здійснюється корпоративне управління? Ці питання викликані тим, що колишні співробітники компанії стверджують, що всі рішення на «Нібулоні» приймаються тільки однією людиною – вами. І якщо це так, то яким чином ви допустили, щоб ваш син зробив таку помилку в операціях на Чиказькій біржі? Як сталося, що ви не володіли ситуацією у компанії?

9-10. Непрозора фінансова звітність

Чому «Нібулон» не публікує фінансову звітність на своєму сайті? Це робиться багатьма компаніями, навіть непублічними. А «Нібулон» навпаки заявляє про те, що це дуже прозора компанія. Чи не пов’язане це з тим, що експерти можуть побачити реальний фінансовий стан «Нібулона» і його реальну організаційну структуру зі всіма його офшорами?

Наскільки глибоко іноземні члени Спостережної ради «Нібулона» інформуються про діяльність компанії? Що ви можете сказати коментаторам, які заявляють що вони надали свої імена компанії «Нібулон», оскільки повірили Олексію Вадатурському, а насправді їхні імена використовуються тільки для того, щоб прикривати фабрикацію фінансової звітності?

11-12. Протидія міністерству інфраструктури

ЗМІ пишуть про те, що «Нібулон» намагається монополізувати ринок річкових перевезень, а Міністерство інфраструктури України не дає цього зробити. Може в цьому причина конфлікту між Андрієм Вадатурським і міністром інфраструктури Володимиром Омеляном?

Чи правда, що сім’я Вадатурських лобіює народного депутата Андрія Вадатурського на посаду міністра інфраструктури України? Чи в цьому полягає причина публічного конфлікту з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном?

Заради справедливості зазначимо, що обидва питання, підготовлені нашими власними журналістами (про фінансову звітність та лобіювання сина на посаду міністра інфраструктури) не встигли пройти модерацію на сайті «Ліги», але з огляду на те, що інші відвідувачі ставили дуже схожі питання, ми залишаємо їх у цьому матеріалі.

 

]]>
http://snigyrivka.info/news/8804/feed 0
Снігурівщину включили до Східного госпітального округу Миколаївщини http://snigyrivka.info/news/8802 http://snigyrivka.info/news/8802#respond Fri, 06 Jul 2018 14:44:32 +0000 http://pervomausk.info/snigyivka/?p=8802 У середу, 4 липня, Кабінет Міністрів України затвердив перелік і склад госпітальних округів Миколаївської області. На Миколаївщині діятимуть 4 госпітальні округи – Первомайський, Вознесенський, Миколаївський та Східний.

Заступник голови ОДА Євген Шевченко розповів, що при формуванні госпітальних округів на базі центральних районних лікарень та міських лікарень враховувалася щільність населення, стан автошляхів, матеріально-технічна база закладів охорони здоров’я, наявність спеціалістів.

Так, Первомайський госпітальний округ включає м. Первомайськ, Врадіївський, Доманівський, Кривоозерський, Первомайський райони та загалом охоплюватиме населення в 163,2 тис. осіб.

До складу Вознесенського госпітального округу увійшли м. Вознесенськ, м.Южноукраїнськ, Арбузинський, Братський, Веселинівський, Вознесенський, Єланецький райони. У ньому медичні послуги отримуватимуть 181,8 тис. осіб.

Миколаївський госпітальний округ – м. Миколаїв, Березанський, Вітовський, Миколаївський, Новоодеський, Очаківський райони. 648,1 тис. осіб будуть обслуговуватися на його території.

Східний госпітальний округ включає м. Баштанка, м. Новий Буг, Баштанський, Березнегуватський, Казанківський, Новобузький, Снігурівський райони. 147,3 тис. осіб отримуватимуть медичні послуги на території цього округу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Міністерство охорони здоров’я України була подана пропозиція щодо створення в Миколаївській області Східного госпітального округу, де буде одразу дві опорні лікарні – в Снігурівці та Баштанці. Про це на сесії районної ради 16 березня повідомила голова райдержадміністрації Інна Бойко.

]]>
http://snigyrivka.info/news/8802/feed 0
У шістьох сільрадах Снігурівщини та Широківській ОТГ виявили факти незаконного використання земельних ділянок http://snigyrivka.info/news/8799 http://snigyrivka.info/news/8799#respond Fri, 06 Jul 2018 14:37:22 +0000 http://pervomausk.info/snigyivka/?p=8799 4 липня перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Верловицький провів засідання районної інвентаризаційної комісії із виявлення фактів незаконного обробітку земель сільськогосподарського призначення державної форми власності. Засідання комісії пройшло за участю голови районної ради Тетяни Мезіної, начальника відділу Держгеокадастру в Снігурівському районі Ігоря Бульби, начальника відділу правового забезпечення та діловодства Ірини Лисиці, головного державного ревізора-інспектора Снігурівського відділення Баштанської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області Валентини Шевченко, начальника відділу агропромислового розвитку РДА Наталії Суслєганової та сільських голів.

На засіданні комісії були обговорені питання дотримання вимог чинного законодавства при використанні земельних ділянок землекористувачами в межах території Снігурівського району та надано відповідні рекомендації та доручення щодо виявлення випадків незаконного використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів.

На засіданні комісії були відпрацьовані виявленні факти незаконного використання земельних ділянок землекористувачами в межах Баратівської, Любомирівської, Тамаринської, Киселівської, Новотимофіївської, Павлівської сільських рад та Широківської ОТГ.

]]>
http://snigyrivka.info/news/8799/feed 0