Горячее 26 октября 2017

Голова Снігурівської РДА взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням президента України [відео]

Голова Снігурівської районної державної адміністрації Інна Бойко взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням президента України Петра Порошенко. Про це повідомляє кореспондент видання «Снігурівка.ІНФО».

Засідання відбулося 24 жовтня. Під час заходу голова держави акцентував увагу на головних здобутках країни в поточному році. Також на засіданні Ради урядовці розповіли про стан справ в різних сферах життєдіяльності, обговорили децентралізацію і проходять реформи.

Особливу увагу політики приділили адміністративно-територіальній реформі. Голова Снігурівської РДА Бойко визнала, що на сьогодні Снігурівщина дещо відстає в питанні децентралізації, проте робота в цьому напрямку не зупиняється. Також Бойко зазначила, що децентралізацію треба проводити по формулі «Один район – одна громада».

«Дуже вдалий виступ президента України, він окреслив важливі завдання, які стоять перед нами. Дуже важливе питання – це процес децентралізації. Сьогодні наш район трохи відстає в цьому питанні, у нас на 24 грудня призначені перші вибори в Широківській ОТГ. Але завдання стоїть одне – посилити роботу і провести цю реформу в дію. Децентралізація повинна бути в Снігурівському районі. Мені дуже хочеться, щоб все ж таки наш район пішов по принципу «Один район – одна громада». Ми будемо все для цього робити», — сказала Інна Бойко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top