Горячее 02 апреля 2018

Проект створення Снігурівської міської територіальної громади відповідає Конституції та законам України – висновок Миколаївської ОДА [документ]

В Миколаївській облдержадміністрації затвердили висновок щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад у Снігурівську міську територіальну громаду Про це йде мова у розпорядженні вiд 28 березня № 92-р.

Перший заступник голови облдержадміністрації, в.о. голови облдержадміністрації Вячеслав Бонь затвердив висновок Миколаївської обласної державної адміністрації щодо відповідності Конституції України та законам України проектів рішень Снігурівської міської ради, Афанасіївської, Василівської, Калинівської, Кобзарцівської, Нововасилівської, Павлівської, Першотравневої, Тамаринської сільських рад Снігурівського району Миколаївської області про добровільне об’єднання територіальних громад у Снігурівську міську територіальну громаду з центром в місті Снігурівка.

Згідно з додатком до розпорядження, в облдержадміністрації дослідили рішення сесій сільських рад, де було схвалено проект рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад» у єдину Снігурівську ОТГ. На основі досліджуваних матеріалів був прийнятий висновок щодо відповідності Конституції та законам України даного процесу.

Варто зазначити, що Снігурівська міська рада через помилку мера тільки з другої спроби схвалила проект рішення про добровільне об’єднання територіальних громад. До цього, на минулій сесії, 30 січня, депутати Снігурівської міської ради одноголосно схвалили проект рішення про добровільне об’єднання територіальних громад у єдину ОТГ із центром у місті Снігурівка. За дане рішення проголосувало 18 чоловік. Втім, як потім з’ясувалося, незважаючи на рішення міської ради, процес децентралізації на Снігурівщині був зупинений.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top