Горячее 31 января 2018

Депутати міськради схвалили проект про об’днання сільських рад у Снігурівську ОТГ [відео]

У вівторок, 30 січня, депутати Снігурівської міської ради одноголосно схвалили проект рішення про добровільне об’єднання територіальних громад у єдину ОТГ із центром у місті Снігурівка. За дане рішення проголосувало 18 чоловік. Про це повідомляє кореспондент інтернет-видання «Мой город».

Під час обговорення порядку денного депутат міської ради Євгенія Дигало запропонувала розглянути питання про добровільне об’єднання територіальної громади. За її словами, були проведені громадські слухання, які пройшли успішно і по результатам яких жителі громади дали згоду на об’єднання. Крім того, до міської ради надійшла згода на об’єднання від восьми сільських рад – Афанасіївська, Василівська, Калинівська, Кобзарцівська, Нововасилівська, Павлівська, Першотравнева та Тамаринська сільські ради.

«Рішення є у міській раді, і тому наступний крок, який ми маємо зробити – прийняти своє рішення про добровільне об’єднання територіальної громади і надіслати його до облдержадміністрації для експертизи чи відповідає це рішення Конституції України», — зазначила депутат.

В результаті голосування депутати одноголосно схвалили проект рішення про добровільне об’єднання територіальної громади. Після прийняття рішення міський голова у п’ятиденний термін зобов’язаний представити даний проект рішення у Миколаївській облдержадміністрації для надання висновку щодо відповідності Конституції та законодавства України.

Раніше повідомлялося, що деякі мешканці районі дещо побоюються реформи децентралізації, але більшість розуміє, що об’єдання за формулою «один район — одна громада» послужить на благо усієї Снігурівщини.

Також читайте:

Володимир Луста: створення громад з двох-трьох сільських рад веде лише до втрати часу, тому виступаю за формулу «Один район — Одна громада»

«Це шанс отримати фінансову самостійність», — голова партії «Наш край» Юрій Кормишкін про готовність Снігурівщини до об’єднання в громаду

 

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top