Новости 04 февраля 2019

У Снігурівському ліцеї заборонили користуватися телефонами – адміністрація закладу має право забирати в учнів гаджети [документ]

Адміністрація Снігурівського професійного ліцею видала наказ про використання мобільних телефонів та інших гаджетів і девайсів під част осітнього процесу. Зокрема, в документі йдеться про те, що учасникам осітнього процесу заборонено користуватися технікою, а в разі порушення правил, адміністрація залишає за собою право вилучати гаджети в учнів. Наказ був опублікований в мережі Facebook на сторінці «Голос Снігурівщини».

Згідно з наказом, користуватися мобільними телефонами та іншими девайсами усі учасники освітнього процесу мають право лише до початку або після завершення навчальних занять, а також під час перерв. Крім того, під час освітнього процесу учням заборонили використовувати функції фото- та відеокамери, диктофона, аудіопрогравача.

Також зазначено, що у разі порушення порядку використання викладач або майстер виробничиого процесу залишає за собою право вилучати гаджет для передачі адміністрації ліцею та повернення батькам учня.

Втім, в наказі йде мова про те, що адміністрація та педагогічний колектив ліцею не несе відповідальність за збереження мобільних телефонів та гаджетів.

Дізнатися подробиці та законність такого наказу видання Снігурівка.ІНФО намагалося у директора Департамента освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Олени Удовиченко, але чиновниця відповіла, що поки що (станом на 4 лютого) не ознайомлена з данним наказом.

Разом з тим, користувачі Facebook розкритикували рішення адміністрації ліцею, зокрема, пункт про «вилучення» гаджетів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top