Горячее 06 февраля 2019

«Ганьба місцевій владі», — жителі Снігурівки обурені станом доріг у місті [ФОТО]

Мешканці міста Снігурівка показали, в якому стані знаходяться дороги після відлиги. Як і в минулі роки, снігурівчани обуруються, що замість асфальту бачать лужі та «місево», по якому навіть не може проїхати транспорт. Своїми враженнями від доріг вони діляться у мережі Facebook.

Олена Степанова показала «славнозвісну» вулицю Іди Лауди, на яку запрошують прогулятися очільників міста та району.

«Мешканці вул.Іди Лауди запрошують прогулятися очільників району і міста нашою вулицею» — написала вона, додавши фото зі станом вулиці.

В коментарях до цього посту голова райдержадміністрації Інна Бойко закликала снігурівчан разом звертатися до міського голови та вимагати ремонту.

«Всі дороги міста є комунальною власністю міської ради. Кошти на їх утримання повинні бути виділені з міського бюджету. Районна адміністрація та районна рада в жодному разі не перекладає своєї відповідальності на інших однак це питання міського голови Голоблі. Сьогодні дуже багато питань для забезпечення проїзду до сільських рад, де дороги не ремонтувалися роками. Сільські дороги в 2018 році почали ремонтуватися. Було вкладено біля 20 млн. грн. на три дороги по району. Це звісно не достатньо, однак роботи розпочалися і будуть продовжуватися в 2019 році. Тому шановні мешканці міста давайте разом звертатися до міського голови. Давайте йти спільно на сесію міської ради», — зазначила Бойко.

Також багато снігурівчан скаржаться, що в такий же стан і на інших вулиуцях міста, через що навіть карета «швидкої допомоги» не зважди може доїхати до людини.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top