Новости 06 февраля 2019

«Питання укрупнення районів має вирішуватися на громадських обговореннях», — голова Снігурівської РДА Інна Бойко

Питання укрупнення районів Миколаївської області має вирішуватися виключно на громадських обговореннях. Про це зазначила голова Снігурівської райдержадміністрації Інна Бойко на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні побувала на декількох зустрічах з колективами, поспілкувалася з людьми по нагальним проблемам. І при всіх тих проблемах, які є на сьогодні, майже всі питали та казали: “…потрібно щось робити, щоб не допустити таких змін меж району.” Люди категорично заперечують за об’єднання нашого району з Баштанським, навіть можна сказати обурені» – зазначає Бойко.

Очільниця району підтримала ініціативу депутатів облради щодо проведення громадських обговорень з приводу укрупнення районів.

«Дана реформа повинна бути зручною для людей, покращувати їх життя. А приєднання Снігурівщини до Баштанщини вважають кроком назад, а не вперед. Тому люди налаштовані дуже категорично з даного питання. Потрібне обговорення. І те, що планували десять-двадцять років тому не є сьогодні актуальним. І не тому, що Баштанка погана, а тому – що люди цього не хочуть. Тих депутатів, які виступають за таке об’єднання, запрошую в район для спілкування з людьми» – підкреслила голова РДА.

Як відомо, Кабінет Міністрів ініціював перехід до нового етапу реформи децентралізації, мета якого ввести і закріпити зміни до 2020 року. Новий етап передбачає формування в Україні з існуючих 490 районів 100. Згідно з пропозиціями уряду, в Миколаївській області планується залишити 3 райони: Миколаївський, Баштанський, Первомайський з центрами відповідно до назв: Миколаїв, Баштанка, Первомайськ.

Після цього миколаївська обласна організація політичної партії «Наш край» виступила з різкою критикою методів проведення процесу децентралізації урядом щодо укрупнення районів Миколаївської області. Адже інформація про плани народних обранців і Кабміну вже провокує соціальну напруженість серед мешканців районів, які планують ліквідувати.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top