Новости 07 марта 2019

Рятувальники подякували жительці Снігурівки за порятунок дітей з крижаної води [ФОТО]

Колектив рятувальників Миколаївщини подякував Тамілі Чернюк зі Снігурівки за порятунок дітей з крижаної води. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України в Миколаївській області.

Під час оперативної наради начальницького складу нагороджено Тамілу Чернюк зі Снігурівки, яка, ризикуючи власним життям, врятувала двох дітей, що провалились під кригу.

Рятувальники зазначили, що такі вчинки гідні поваги. Від усього колективу рятувальників Миколаївщини Тамілі Чернюк вручили квіти, подарунок та Почесну грамоту Миколаївської облдержадміністрації. Приємним сюрпризом на завершення для мами і її шестирічної донечки Лізи став перегляд мультфільму у кінотеатрі та екскурсія, яку для них влаштувала адміністрація кінотеатру.

Нагадаємо, що 27 січня двоє дітей віком 8 та 10 років провалилися під кригу на річці Інгулець. Граючись на льоду, першим провалився 8-ми річний хлопчик, який почав тонути. Побачивши це, йому на допомогу кинулась його 10-річна сестричка, під якою також не витримала крига. Все могло б закінчитися трагедією, якби не місцева мешканка Таміла Чернюк, яка в той час на подвір’ї розмовляла по телефону і побачила, що на річці трапилася біда. Дівчина в одному халаті пробігла декілька сотень метрів до річки, після чого не вагаючись кинулась в крижану воду і витягнула дітей на берег.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top