Новости 05 марта 2019

«Замість того, щоб знизити втрати води, ці виродки піднімають тариф», — депутат Снігурівської міськради про нові розцінки на воду

Депутат Снігурівської міської ради Вадим Журавель заявив,що замість зниження втрат води, комунальне підприємство «Снігурівський комунальник» пише в обґрунтуванні нового тарифу «ліві» цифри і намагається зменшити свої збитки за рахунок снігурівчан. Про це він написав у соцмережі Facebook.

Нагадаємо, що на комунальному підприємстві «Снігурівський комунальник» планується запровадити нові тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

«За документами КП «Снігурівський комунальник» втрати води на сьогоднішній день складають 58%, причому в тариф закладено до 28%. Замість того, щоб знизити втрати води до 28%, а це диспетчеризація, ці виродки йдуть за найменшим опором, піднімають тариф», — пише Журавель.

Крім того, депутат підкреслив, що КП «Снігурівський комунальник» збиткове, адже техніку підприємства використовують для ремонту доріг замість підрядника.

«Техніка підприємства використовується для підсипання вулиць, (де тендер виграла підрядна організація), а це прямі збитки для комунальника, закупівля 19-річного авто за завищеними цінами і т.д., а це корупція, яка призводить до підвищення тарифу. Від неугодних мер швидко позбавляється і як феодал керує в ручному режимі, собі в угоду, Роблячи висновок — підняття тарифу нічим не обґрунтоване», — підкреслив депутат.

Нагадаємо, що на початку лютого на сайті міськради з’явилася інформація про підняття тарифу на воду, згідно якого кубометр води коштуватиме майже 57 гривень.

Після цього голова Снігурівської райдержадміністрації заявила, що оприлюднивши на сайті міськради новий тариф на водопостачання та водовідведеня без обґрунтовання підняття ціни, КП «Снігурівський комунальник» та відповідальні особи міської ради порушили закон.

Крім того, партія «Наш край» виступила з вимогою не підвищувати тариф на водопостачання і водовідведення у Снігурівці. Депутат облради Андрій Закусілов, звертаючись до представників міської влади, зауважив, що тариф потрібно обов’язково обгрунтувати та надати пояснення депутатам.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top