Новости 28 февраля 2019

У Снігурівці розпочали будівництво нового футбольного майданчика зі штучним покриттям

В Снігурівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 вже на початковій стадії процес будівництва нового футбольного майданчика зі штучним покриттям. Про це повідомляє прес-служба Снігурівської райдержадміністрації.

Територія теперішнього майданчика не оновлювалася ще від часу будівництва освітнього закладу. Тому, як тільки з’явилася можливість його оновити, очільниця району Інна Бойко відразу скористалася таким шансом.

Були проведені відповідні перемовини з керівництвом області щодо включення до реалізації у 2019 році проекту з нового будівництва футбольного майданчику зі штучним покриттям на базі міської школи №3. Також не зволікаючи, дане питання було винесено на сесію Снігурівської районної ради, в ході якої депутати виділили кошти для співфінансування будівництва спортивного майданчика в розмірі 847,9 тис.грн. з районного бюджету.

Незважаючи на стан погодних умов, перші етапи робіт вже розпочались — наразі вже здійснені геодезичні заміри меж території майданчика. Коли ґрунт трохи підсохне – працівники почнуть розчищати та облаштовувати територію для подальших будівельних робіт.

«Радію, що вже цього року матимемо сучасне футбольне поле зі штучним покриттям, де підростаюче покоління з користю проводитиме свій вільний час, що у свою чергу, поліпшить їх здоров’я та додасть успіхів у спорті. Окрім того, цього року розпочнеться будівництво ще двох спортивних майданчиків — в Снігурівській районній гімназії ім.Т.Г.Шевченка та в Павлівського НВК. Приємною особливістю цих двох майданчиків є те, що вони будуть універсальними: діти зможуть грати в футбол, волейбол та теніс», — прокоментувала голова райдержадміністрації Бойко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top