Новости 27 февраля 2019

Навесні Снігурівський райавтодор почнуть виводити з держвласності

В кінці березня – на початку квітня в Миколаївській області почнеться роздержавлення райавтодорів. Про це повідомив 27 лютого в ході прес-конференції голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко, передає інтернет-видання «Мой город».

За його словами, в рамках реформи «Укравтодору» райавтодори в цьому році будуть виведені з державної власності. Після того як «Укравтодор» буде роздержавлено, місцева влада повинна визначитися: забрати існуючі райавтодори у власність громади або створити нове комунальне підприємство.

«Там є техніка, є люди, є розуміння того, що вони все життя витратили на це. Якщо ви вважаєте, що вони вам потрібні, ви можете їх поглинати. Якщо немає, можете створювати свої комунальні підприємства, і нести за це відповідальність. Я хочу, щоб у вас були гроші, проекти, своя відповідальність. А не тільки я, коли прокидаюся вранці, відкриваю очі, винен у всьому», — сказав Савченко.

Раніше начальник Снігурівського райавтодору Віктор Тодоров у коментарі виданню Снігурівка.ІНФО влітку 2018 року розповів, що Миколаївський облавтодор заборгував філії Снігурівський райавтодор близько 1,6 мільйона гривень.

Також він говорив, що через скрутну ситуацію з філії почали звільнятися спеціалісти і до зими там нікому вже буде працювати.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top