Горячее 30 июня 2018

«Уходять спеціалісти, до зими нікого не залишиться»: начальник Снігурівського райавтодору вимагає забезпечити філію роботою та фінансуванням [ВІДЕО]

Начальник Снігурівського райавтодору Віктор Тодоров вимагає від Служби автомобільних доріг в Миколаївській області забезпечити філію фінансуванням та дати можливість зберегти колектив. Свою думку з приводу того, що відбувається в райавтодорі Тодоро висловив на постійній комісії облради з питань транспорту, повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

Він навів у приклад сусідню Херсонську область, де відразу помітна різниця у підході до роботи з утримання доріг.

«Мені соромно, коли я перетинаю кордон з Херсонською областю на дорозі Р-81. У нас по коліна ями, а у них жодної ями, все скошено, нові знаки стоять. Я розумію, що проблеми, Київ не дає, але ми разом повинні стукати. Не може бути такого, що одна область працює, інша ні», — сказав Тодоров.

За словами очільника райавтодору, через скрутну ситуацію з філію почали звільнятися спеціалісти і до зими там нікому вже буде працювати.

«У нас уходять люди, уходять спеціалісти-дорожники, які можуть робити. А коли прийдуть ті, у яких руки в іншу сторону, тоді ми нічного не зробимо. За підсумками зимових робіт, облавтодор отримав вдячний лист за гарну роботу. Чому не можна підтримати облавтодор, щоб він працював не тільки взимку, але і літом, весною, цілий рік. До зими там нікого не залишиться. Залишаться начальник і охоронець. Все. Це наша проблема. Так, у нас стара техніка, але ми дбаємо, знаходимо, як працювати», — поскаржився він.

Також він зазначив, що два понтонні мости у Снігурівському районі зараз покинуті, тому що райавтодор вже не обслуговує та не ремонтує їх.

«У районі є два понтонні мости, які обслуговував Снігурівський райавтодор. Сьогодні ці мости наша філія не обслуговує. Я їду сюди, мені телефонує заступник голови районної адміністрації: Віктор Петрович, на понтонному мосту обірвалися бар’єри, зробіть. Але я не можу, це не моє. Телефонує Новотимофіївська сільрада: Віктор Петрович, понтонний міст тоне, приїдьте врятуйте. Але я не можу. Цього року я п’ять разів виїжджав на ці понтонні мости як патріот району ремонтував їх. Вони сьогодні покинуті і це проблема», — зазначив Тодоров.

Через це він вимагає від Служби автодоріг забезпечити філію коштами і вже потім оцінювати роботу дорожньої служби.

«Сьогодні проблема одна – фінансування. Забезпечте фінансування. Дайте гроші і перевірте, як вони будуть вкладені. А коли немає фінансування і роботи, вибачте, я не можу в очі людям дивитися. Мені соромно відправити його додому, тому що мені шкода його, тому що у нього сім’я. Але я не можу і роботу йому дати, тому що її просто немає. Така проблема у всіх районах», — сказав він.

Раніше Тодоров розповідав, що Снігурівський райавтодор вже третій місяць не отримує фінансування.

1 Комментарий

  1. гость

    05.07.2018 at 13:59

    горько на это смотреть в снигиревке одни барыги и чинуши ну да это же крестяньи (жыгулями) розбили дороги просто при власти воры автодоровцы вам курс на польшу

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top