Новости 25 февраля 2019

Снігурівська міськрада влаштувала землевпорядником депутата Нартова, який не має відповідної освіти

Депутат Снігурівської районної ради Олег Нартов влаштувався на роботу у міську раду на посаду спеціаліста землевпорядника 1 категорії. Втім, як повідомляється у групі «Правда с народом», Нартов не має вищої освіти відповідного професійного спрямування.

Повідомляється, що попереднього спеціаліста-землевпорядника Юрія Майбороду змусили звільнитися.

«Черговий «шедевр» від Снігурівського міського голови Голоблі Л.М. Цього разу він стосується кадрових призначень. Як Ви знаєте, одним з основних джерел поповнення міського бюджету – це сплата за оренду чи використання землі в нашому місті. Там де є гроші, там завжди є бажання перенаправити їх потік з міського бюджету до себе у кишеню. А щоб ніхто не заважав втілювати цей задум у життя, злочинним угрупуванням було прийняте рішення позбутися зі штату людей які можуть стати цьому на заваді. Одним з таких фахівців, якого примусили звільнитися за те, що він неодноразово вказував на порушення законодавства з боку міського голови в земельних питаннях, став спеціаліст землевпорядник Майборода Юрій В’ячеславович», — йде мова в повідомленні.

Новим спеціалістом землевпорядником став депутат районної ради Олег Нартов, у якого, як повідомляється, немає відповідного професійного спрямування.

«Для втілення у життя своїх злочинних задумів і за для тиску на депутатів, міський голова почав приводити на сесії міської ради групу молодиків, яка за командою Голоблі Л.М., за допомогою погроз, лайки та викриків в адресу депутатів сприяла у прийнятті злочинних рішень. Але за все треба платити: кому земельки виділити, кому цільове призначення ділянки змінити, а кого і на роботу в міську раду влаштувати. Так останній рік у «групі підтримки» який за допомогою викриків допомагав міському голові був помічений депутат районної ради Нартов О.І. Дійшло до того, що депутат райради Нартов О.І навіть перестав ходити на сесії райради, але систематично був присутнім у «групі підтримки» на сесіях міської ради. І раптом – бах… безробітній викладач фізкультури Нартов О.І вже працює спеціалістом землевпорядником 1 категорії. Поміняв кеди і гантелі на землемірний циркуль і рулетку. Для нього міська влада в оголошенні на конкурс вакантної посади навіть «випадково» забула вказати в кваліфікаційних вимогах згідно довідника професійно-кваліфікаційних характеристик посад державних службовців: Вища освіта відповідного професійного спрямування», — пишуть у групі.

Також читайте: «Сидете тут у носі ковиряєтесь», — Закусілов порадив депутату райради ретельніше вивчити питання ремонту доріг на Снігурівщині 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top