Новости 23 февраля 2019

Снігурівчанина, який після алкоголю тяжко поранив брата ножицями і ножем, відпустили на волю

Суд покарав роком умовно жителя Снігурівського району, який після розпивання алкоголю і сварки завдав своєму старшому братові поранення ножицями і ножем в груди. Про це свідчить відповідний вирок Баштанського районного суду Миколаївської області.

Подія сталася 18 серпня 2018 року в селі Баратівка Снігурівського району. Сварка між братами почалася, коли молодший почав сам собі наповнювати чарку, а старший вирішив зробити йому зауваження ударом по потилиці. Через що почалася бійка, яка привела до поранення.

У документі сказано, що старший брат під час застілля обхопив шию молодшого і останній вдарив його ножицями не менше двох разів в область пахви. Потім він вийшов знайшов в будинку кухонний ніж, покликав вже пораненого брата на вулицю, де ще раз вдарив його ножем в живіт, пошкодивши печінку і завдавши тяжких тілесних ушкоджень, які були небезпечними для життя.

Суд визнав обвинуваченого винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України і призначив йому покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі. При цьому його звільнили від відбування тюремного покарання з випробувальним терміном в один рік.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top