Новости 04 марта 2019

Делегація зі Снігурівщини взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку Миколаївщини

У понеділок, 4 березня, за участі президента України Петра Порошенка в Миколаєві відбулося підсумкове засідання обласної Ради Регіонального розвитку, на якому затвердили 1694 проекти, реалізація яких запланована на 2019-2021 роки. Про це повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

У своєму виступі президент окреслив основні вектори державної політики, зокрема створення об’єднаних територіальних громад.

Також Порошенко відзначив ключові бюджетоформуючі галузі економіки Миколаївщини, які для подальшого розвитку потребують інвестицій та спільних зусиль держави і бізнесу. Зокрема, це промисловість, ІТ-технології, суднобудування, енергетика, тощо. Президент неодноразово наголошував на важливості продовження реформ та регіональних програм розвитку.

В ході засідання Ради, голова облдержадміністраці Олексій Савченко представив найбільш важливі проекти, які також потребують підтримки з боку держави. Також, доволі плани представили міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич та голови ОТГ Миколаївщини.

«Спільно з мешканцями Снігурівщини ми виокремили ті перспективні об’єкти, які стануть новими точками економічного зростання на мапі нашого району та Миколаївщини на наступні три роки. Прийнятий в лютому цього року Перспективний план розвитку стане нашою дорожньою картою до сильної, заможної та щасливої України», — зазначила голова райдержадміністрації Інна Бойко за підсумками засідання Ради регіонального розвитку Миколаївської області.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top