Новости 14 мая 2019

«Майже 2 мільйони гривень буде виділено з обласного бюджету на навчання фахівців для аграрного сектору на Миколаївщині», – Юрій Кормишкін

Комісія з питань АПК Миколаївської обласної ради затвердила механізм формування регіонального замовлення на підготовку фахівців і робітничих кадрів для аграрного сектору. Про це йшла мова на засіданні комісії 14 травня, повідомляє АгроЮг.

«В минулому році ми прийняли програму про регіональне замовлення. І в цьому році на виконання цієї програми виділяється 1 млн 850 тисяч гривень для оплати навчання дітей в Миколаївському національному аграрному університеті. Розроблено механізм, який передбачає рівномірний розподіл замовлення по районам та заключення договорів між Управлінням освіти, сільгоспуправлінням, університетом та студентом. Пропонується обрати для регіонального замовлення по три дитини з району. Вони можуть поступити на будь-яку спеціальність, яка є в університеті», – доповів голова комісії та голова фракції «Наш край» Юрій Кормишкін.

За словами депутата, якщо буде прийнято рішення на сесії, місця будуть розподілені по районам і діти зможуть навчатися за кошти обласного бюджету.

«Господарство дає направлення, сільгоспуправління формує замовлення, укладається чотирьохсторонній контракт і дитина зобов’язана після закінчення вишу три роки відпрацювати в цьому господарстві. Якщо не відпрацює – має повернути кошти до бюджету», – розповів Кормишкін.

Члени комісії проголосували за прийняття розробленого механізму та розгляд питання під час сесії.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top