Новости 14 мая 2019

У Снігурівці чоловік вкрав пляшку віскі і потрапив під арешт на три місяці

У Снігурівці раніше судимого чоловіка засудили до тримісячного арешту за вкрадену пляшку віскі — він каже, що пішов на злочин через заборону місцевої влади продавати алкоголь вночі. Про це свідчить відповідний вирок Снігурівского районного суду, повідомляє Преступности.НЕТ.

В кінці січня чоловік з непогашеною судимістю зайшов до супермаркету. Там він взяв пляшку віскі, сховав під куртку і виніс з торгового закладу.

Обвинувачений провину в скоєнні злочину визнав. Він пояснив, що вночі пішов в магазин, щоб купити спиртне, однак продавці йому відмовили у продажу алкоголю, посилаючись на наявну заборону міської влади про продаж алкогольних напоїв після 22:00.

За його словами, після такої відповіді він вкрав півлітрову пляшку. Він розповів, що в момент крадіжки був тверезий, а суму матеріального збитку відшкодував грошима.

В результаті суд визнав обвинуваченого винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України («Крадіжка») і призначив йому покарання у вигляді арешту на строк три місяці.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top