Новости 27 мая 2019

«Люди зневірилися у владі», — депутат міськради жорстко розкритикував мера Снігурівки Голоблю

Депутат Снігурівської міської ради Олександр Жигалко розкритикував міську владу в обличчі мера Леоніда Голоблі, для якого місцеві мешканці стали власними «солдатами». За словами депутата, міська влада лише «валить» всі біди на депутатський корпус, в той час як сама не хоче йти на діалог. Про це Жигалко написав у своєму зверненні, передає видання Снігурівка.ІНФО.

«Шановний, Леоніде Миколайовичу! Хочеться звернутися до Вас з проханням згадати, що місцеві мешканці не Ваші «солдати», які не обговорюють накази командуючого, а люди, які обрали Вас з надією, що Ви наведете лад у місті! Звичайно, кожна професія залишає свої відбитки на людині і Ваша звісно не виняток, та чи не час нарешті прислухатись до людей! Депутати, обрані мешканцями міста, Вас не влаштовують, лише з тих причин, що вони мають власну думку, сформовану потребами населення.  Гарно написані статті в соціальних мережах, про те як депутати не дають місту розвиватись, та ось тільки шкода, що населення не може спостерігати за тим, як проводяться сесії, щоб мати повну уяву про тих, хто винен, а хто ні», — пише Жигалко.

Депутат обурений тим, що скільки би не виділялося коштів на ремонт доріг, снігурівчанам досі доводиться перестрибувати через ями.

«Давайте згадаємо, як на попередніх пленарних засіданнях сесій та постійних комісій, рішення про ремонт центральної вулиці міста до Дня Перемоги та поминальних днів мали бути відремонтовані, кошти виділені. Але щось пішло не так і «план» провалився з ганьбою. Урочиста хода змушена була просто перестрибувати розриті ями. ШКОДА! І після цього Ви хочете, щоб депутати підтримали рішення про виділення коштів на ямковий ремонт. Чомусь після ямкових робіт гроші закінчуються, а на дороги без покриття їх взагалі ніколи не вистачає», — йдеться у зверненні.

Жигалко зазначає, що через різні перипетії міська влада зовсім забула про населення Снігурівки.

«За такими глобальними проблемами чомусь зовсім забувають про просте населення, яке обирало владу. Я вже два роки в письмовій і усній формі прошу провести планування ґрунтових вулиць грейдером, де після заміни центральної магістралі водопроводу люди не те що пройти не можуть, навіть машиною проїхати не можливо,  а після дощів взагалі говорити не має про що! А Ви на це заплющуєте очі. Що можна чекати від ґрунтових доріг, якщо навіть асфальтні вулиці після заміни водопроводу потопають в бруді та глині. Це не означає що потрібно припинити заміну водопроводу, а лише своєчасно проводити до порядку вулиці. А якби ці питання вирішувались вчасно, а не залишались на «невідоме» потім, то й роботи було б менше, а, головне, люди не страждали», — обурений депутат.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top