Горячее 29 мая 2019

На ремонт дороги Снігурівка — Херсон необхідно більше 200 мільйонів гривень

На ремонт траси Т-15-05 (Р-81 «Казанка-Снігурівка- Антонівка»), яку в народі називають дорогою «Снігурівка-Херсон», необхідно більше 200 мільйонів гривень. Про це заявила голова Снігурівської райдержадміністрації Інна Бойко.

Варто зазначити, що після новини про ремонт доріг між селами Снігурівщини, у мережі розгорілася дискусія щодо ремонту траси на Херсон.

А саме, мешканці району звинуватили районну владу у поганому стані дорожнього покриття. В свою чергу голова РДА Інна Бойко зазначила, що траса Р-81 цього року в план на капітальний ремонт не включена. Звісно, що коштів району не вистачить на ремонт такого об’эму, але Бойко завірила, що зараз добиватиметься коштів на експлуатаційне утримання.

Крім того, вона зазначила, скільки приблизно потрібно коштів на капітальний ремонт Херсонської траси.

«За два роки що працюю головою РДА, кошти не виділялись на ремонт. Тільки на експлуатаційне утримання. А що таке експлуатаційне утримання, самі розумієте. Один кілометр асфальтного покриття коштує від 11 до 15 млн грн. . Т.ч на цю дорогу потрібно більше 200 млн грн. Зробити 1-2 км не вихід. На таке ніхто коштів не дасть. Коли будувався завод, то засипали її шляхом хто чим міг тим і допомагав, в т.ч і завод який будувався за свої кошти, та ще декілька сільгопвиробників транспортом. Але робити потрібно», — написала Інна Бойко.

Нагадаємо, раніше у Службі автомобільних доріг у Миколаївській області виданню Снігурівка.ІНФО повідомили, що ані поточного, ані капітального ремонту траси «Снігурівка-Херсон» найближчим часом не буде.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top