Новости 30 мая 2019

На підготовку до виборів в ОТГ Снігурівський район отримає більше 1,2 мільйони гривень

У середу, 29 травня, планово-бюджетна комісія Миколаївської облради погодила внесення змін до міжбюджетних трансфертів обласного бюджету на підготовку до перших виборів в 12 громадах, заплановані на 30 червня. Про це повідомляє інтернет-видання «Мой город».

За пропозицією Миколаївської обласної державної адміністрації, 4 мільйона 217 тисяч гривень пропонується перерозподілити на підготовку до виборів в ОТГ. Зокрема, на виготовлення списку виборців та іменних запрошень.

Планово-бюджетна комісія підтримала внесення змін до міжбюджетні трансферти і рекомендувала збільшити доходи загального фонду за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення перших виборів в об’єднаних територіальних громадах.

Згідно до постанови ЦВК, обсяг видатків на підготовку виборів у Снігурівській міській об’єднаній територіальній громаді складе 845 тисяч гривень. Горохівська сільська об’єднана територіальна громада отримає на підготовку до виборів 384 тисячі гривен.

Раніше повідомлялося, що у Снігурівському районі створено територіальні виборчі округи для проведення перших виборів депутатів та міського голови Снігурівської об’єднаної територіальної громади. Згідно з постановою, у Снігурівській ОТГ створено 26 виборчих округів. Усього у виборах зможуть взяти участь понад 18 тисяч чоловік.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top