Новости

На Снігурівщину знов насувається негода

899

За прогнозом Миколаївського обласного центру з гідрометеорології 11 січня на території області та м. Миколаєва очікується вдень сніг, мокрий сніг, на дорогах ожеледиця.  Вночі та вранці місцями туман. Вітер східний, 9-14 м/с. Температурні показники сягатимуть вночі 6-11° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла.

З метою недопущення виникнення надзвичайних подій та ситуацій, пов’язаних із «проявами стихії» органи управління та сили цивільного захисту знаходяться в посиленому режимі несення служби та долучаються до ліквідації її наслідків. Комунальні служби, правоохоронні органі та всі відповідні фахівці виконують покладені на них завдання, спрямовані на оперативне реагування на наслідки погодних умов.

Рятівники попереджають! Будьте вкрай уважними на вулицях міста, оскільки при ожеледиці можливі падіння з подальшим травмуванням (переломами, вивихами). Людям похилого віку та вагітним жінкам краще не виходити з помешкань. Обмежте користування власними транспортними засобами.  Уникайте тривалого знаходження на вулиці. У жодному разі не виходьте на водні об’єкти та лід.

Якщо все ж таки зібралися на вулицю запам’ятайте такі правила:

  • правильно підберіть зимове взуття, з глибоким протекторним малюнком на підошві;
  • ходіть тротуарами, посипаними піском або сіллю, чи по не притоптаному снігу на внутрішньому краю тротуару;
  • ступаючи на лід максимальне навантаження робіть не на п’яту, а на носок;
  • не тримайте руки в кишенях — це підвищує ймовірність не лише падіння, але й отримання тяжких травм, особливо переломів;
  • бережіться ковзанок, припорошених снігом, ходіть освітленою частиною тротуару, не перебігайте проїжджу частину дороги.

Пам’ятайте, дотримання елементарних правил особистої безпеки суттєво підвищує ваші шанси не потрапити у надзвичайну подію та зберегти своє життя і здоров’я.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости