Новости 11 января 2017

В Снігурівці скликають чергову сесію міськради

20.01.2017 року о 14.00 годині в приміщенні актової зали Снігурівської районної ради за адресою вул. Центральна (Леніна), 72 відбудеться ХХ позачергова сесія Снігурівської міської ради 7 скликання, на розгляд якої виносяться наступні питання:

 1. Про затвердження плану роботи Снігурівської міської ради та виконавчого комітету міської ради  на 2017 рік.
 2. Про затвердження плану роботи постійних депутатських комісій Снігурівської міської ради 7 скликання на 2017 рік.
 3. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2017 рік.
 4. Про внесення змін до додатків № 1 та № 2 до рішення № 27 ХХІV сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 29.12.2011р. «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб на території м. Снігурівка».
 5. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Снігурівка в особі Снігурівської міської ради об’єктів газопостачання по м.Снігурівка.
 6. Про передачу в господарське відання (на баланс) публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації «Миколаївгаз» об’єктів газопостачання по м.Снігурівка.
 7. Про внесення змін до статуту територіальної громади міста Снігурівка, затвердженого рішенням ХХІХ сесії міської ради 23 скликання № 10 від 08.06.2001 року та реєстрацію Статуту в новій редакції.
 8. Про затвердження Порядку надання одноразової матеріальної грошової адресної допомоги мешканцям м. Снігурівка, які перебувають у складних життєвих обставинах.
 9. Про преміювання секретаря міської ради Андрющенко Т.Г.
 10. Про преміювання першого заступника міського голови Бойко І.В.
 11. Про передачу ФОП Гумницькому С.Л. в оренду терміном на 5 років земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови комунальної власності по вул. Центральній, 135/2 в м. Снігурівка Миколаївської області.
 12. Про надання дозволу Снігурівській міській раді на розробку звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки щодо відведення її у власність громадянці України Гордієнко С.Й. шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. 200-річчя Снігурівки, 99 в м. Снігурівка Миколаївської області.
 13. Різне.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

To Top