Новости 11 января 2017

На Снігурівщині рівень епідпорогу перевищує всі допустимі показники

Всього на 1 тижні поточного року на грип та ГРВІ захворіло 8370 осіб, з них діти склали 4789 осіб, питома вага серед всіх захворілих 57%. В порівнянні з 52 тижнем року захворюваність знизилася на 1911 випадків або на 19%. Захворюваність перевищує рівень епідемічного порогу на 46% та залишається на епідемічному рівні на 10 адміністративних територіях області: у Арбузинському, Баштанському, Березанському, Братському, Вітовському, Врадієвському, Кривоозерському, Новоодеському, Очаківському, Снігурівському районах.
Госпіталізовано за тиждень 643 особи, з яких 451 – діти, 70% від усіх госпіталізованих з діагнозом грип та ГРІ.
Темп росту захворюваності дещо знизився завдяки канікулам у загальноосвітніх навчальних закладах та новорічним та різдвяним святам.
За даними вірусологічної лабораторії ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» при дослідженні матеріалу від хворих методом імунофлуоресцентної мікроскопії в 50% виявлені віруси грипу А, в 43% випадків аденовіруси та в 6% віруси парагрипу. Досліджені зразки біологічних матеріалів від хворих на грип методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), в 46% визначені РНК вірусів грипу типу А.
Станом на 1 тиждень року щеплено проти грипу 4919 осіб, з яких найбільша кількість це персонал підприємств, установ, організацій – 1873 особи (38%); 1767 осіб (35%) – це особи, що перебувають у спеціалізованих закладах (інтернатах, будинках дитини, будинках для осіб поважного віку); 943 особи (19%) – медичні працівники, за власні кошти щеплено всього 283 чол.(5%).

За повідомленням Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України» станом на 1січня у 21 області України та місті Києві інтенсивні показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищують епідемічні пороги.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

To Top