Новости 23 июня 2017

Снігурівщина вшанувала пам’ять жертв війни в Україні [фото]

22 червня вся Україна схиляє голову у скорботі аби вшанувати пам’ять жертв війни. Кожен раз в цей День ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані іншими людьми. Людьми, схожими на нас.

Сонячним ранком, у місті Снігурівка відбувся урочистий мітинг та покладання квітів до меморіалу загиблих воїнів-снігурівчан, в якому взяли участь голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова райради Тетяна Мезіна, секретар міської ради Тетяна Андрющенко, представники Снігурівської районної ради ветеранів, спілки воїнів Афганістану та мешканці міста.

Також, церемонії покладання квітів відбулися і біля інших пам’ятників міста: на місці розстрілу розвідниці Іди Лауди, біля танка Т-34 та до пам’ятника Невідомому Солдату в мікрорайоні “Птахофабрика”. Представники райдержадміністрації, міської ради, ЦРЛ та ПМСД, ДНЗ №4, центральної районної бібліотеки, голова громадської організації “Учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців” Марія Коцар та мати загиблого учасника АТО Ольга Платонова поклали квіти до могили загиблого учасника антитерористичної операції Сергія Платонова та до пам’ятника Невідомому Солдату на старому міському кладовищі. Представники райдержадміністрації поклали квіти до могили загиблого учасника АТО Ігоря Маркваса на новому кладовищі.

Також, о 10:00 біля районного будинку культури снігурівчани хвилиною мовчання вшанували жертв війни.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top