Новости

Першотравнева сільська рада прийняла рішення щодо об’єднання зі Снігурівською міською радою

505

Протягом минулих тижнів в селах Першотравневе та Трудолюбівка Першотравневої сільської ради проходили громадські слухання щодо добровільного об’єднання з Снігурівською міською радою в рамках реформи децентралізації. За результати громадських обговорень, пропозиції надані до відповідної ради для прийняття рішення про надання згоди на добровільне об’єднання громади та обрані представники до спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання громад. Про це повідомили в Снігурівській районній раді.

Відповідна сесія відбулася 22 листопада, на якій депутатами сільської ради було одноголосно прийнято рішення щодо надання згоди на об’єднання до майбутньої Снігурівської міської об’єднаної громади.

Коментуючи прийняте рішення, голова райдержадміністрації Інна Бойко відмітила наступне:

«Це ще один крок до створення спроможної об’єднаної територіальної громади, яка дійсно має стати самодостатньою. Втілення реформи децентралізації в районі продовжується і ми чекаємо на прийняття відповідних рішень інших сільських рад. Вірю, що створення Снігурівської ОТГ дозволить в повній мірі реалізувати економічний та соціальний потенціал громади».

Також читайте: Один район — одна громада: жителям Снігурівки розповіли про переваги об’єднання району в єдину територіальну громаду.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости