Новости 01 января 2018

Рятувальники Снігурівщини отримали сучасне обладнання та засоби захисту

Голова райдержадміністрації Інна Бойко, заступник голови РДА Андрій Гищак, голова районної ради Тетяна Мезіна та заступник начальника Головного управління ДСНС України Михайло Гриб відвідали Снігурівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, де передали рятувальникам нове сучасне обладнання.

За кошти районного бюджету було придбано та передано панорамні кисневі маски та повітряний компресор високого тиску. Не залишилась осторонь і обласна рятувальна служба, яка передала нашим рятівникам 8 дихальних апаратів на стисненому повітрі. Тепер з даним обладнанням працівникам пожежно-рятувального підрозділу ДСНС буде набагато простіше виконувати завдання з порятунку людей в надскладних умовах під час пожеж та надавати допомогу постраждалим.

“Ми дуже добре розуміємо, що кожен ваш виїзд на місце, де сталося лихо – це перш за все ризик для життя” – наголосила Інна Володимирівна. Очільниця району подякувала рятувальникам за їх нелегку та небезпечну працю та побажала, щоб надзвичайних ситуацій траплялося якомога менше.

Рятувальники висловили подяку районній владі та керівництву обласного управління ДСНС за підтримку та надану допомогу.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top