Горячее 04 января 2018

За сприяння депутата облради Юрія Кормишкіна встановлено огорожу на пішохідному мосту між селами Єлізаветівка та Баратівка

З допомогою депутата Миколаївської обласної ради від партії «Наш край» Юрія Кормишкіна на пішохідному мосту між селами Єлізаветівка та Баратівка Снігурівського району було встановлено огорожу.

Сама конструкція мосту має певні недоліки, одна з них – доволі широкі проміжки між бічними балками, через які дуже запросто може пролізти дитина. В червні 2016 року на цьому сумнозвісному мосту трапилася трагедія: у воду впали дві дівчинки, одна з яких потонула.

При проведенні обговорення по створенню Снігурівської ОТГ до голови райдержадміністрації Інни Бойко звернулися жителі села Єлізаветівка з проханням відремонтувати даний міст.

Голова райдержадміністрації звернулася по допомогу до депутата обласної ради Юрія Кормишкіна . За сприяння депутата обласної ради було встановлено огорожу. Голова адміністрації спільно з депутатом намітили, що з настанням тепла будуть вирішуватися питання заміни настилу та укріплення несучих елементів конструкції мосту.

3 Комментариев

 1. тарасивськый

  05.01.2018 at 18:36

  похоже на пиар кормышкина сетка там вооще не нужна твардовская с коваленко уже пиарились на водопроводе в результате руины 27 лет нет воды и всем плевать

 2. тарасивськый

  05.01.2018 at 18:42

  похоже на пиар сделано на сотню роздули на милион

 3. гость

  05.01.2018 at 18:53

  похоже на пиар сделано на сотню роздули на милион

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top