Новости 02 января 2018

У Снігурівці до 5 січня має бути вирішено питання передачі об’єктів соціальної інфраструктури на баланс новоствореної Широківської ОТГ

У Снігурівській районні державній адміністрації відбулася робоча нарада з головними розпорядниками коштів районного бюджету та представниками Широківської ОТГ. Учасники наради розглянули питання формування місцевих бюджетів на 2018 рік, зокрема, фінансування відповідних закладів на території Широківської громади.

Мова йшла про заклади освіти, медицини, культури, соціального захисту населення, тощо. Справа в тому, що це доволі складний процес, тому для вирішення даних питань є певний перехідний період. До того моменту, коли відповідні заклади будуть переведені до ОТГ, громада надаватиме субвенцію на утримання працівників даних закладів (шкіл, ДНЗ, клубів, бібліотек, тощо).

Начальник управління фінансів районної державної адміністрації Наталія Друзь довела до відома присутніх основні аспекти та вимоги бюджетного законодавства щодо формування місцевих бюджетів на наступний рік.

Також, спільно з начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світланою Голдун, начальником служби у справах дітей Галиною Бондаренко та директором територіального центру соціального обслуговування Любов’ю Бронніковою обговорили деякі проблемні питання надання соціальних послуг жителям новоствореної громади та створення відповідних соціальних служб.

За підсумками наради голова райдержадміністрації Інна Бойко дала низку доручень щодо розробки механізмів передачі окремих установ на баланс територіальної громади в строк до 5 січня.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top