Горячее

У місті Снігурівка планують заборонити продаж алкоголю у нічний час

1.4K

На черговій сесії Снігурівська міська рада розгляне питання про обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових на території міста Снігурівка. Про це йде мова у відповідному проекту рішення, повідомляє Снігурівка.ІНФО.

Міськрада має намір заборонити реалізацію алкогольних напоїв, пива, слабоалкогольних напоїв, вин столових будь-якими суб’єктами господарювання в об’єктах торгівлі, крім закладів ресторанного господарства, на території міста Снігурівка у період з 22:00 до 7:00 години.

У разі прийняття даного проекту рішення суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівлю алкоголем будуть попереджені про обов’язковість виконання цього рішення.

Також Снігурівському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області доручається забезпечити виконання цього рішення та посилити контроль за дотриманням вимог ст.15-1, 15-2, 15-3  Закону України «Про державне регулювання виробництва обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів».

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости