Горячее 21 июля 2018

У місті Снігурівка планують заборонити продаж алкоголю у нічний час

На черговій сесії Снігурівська міська рада розгляне питання про обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових на території міста Снігурівка. Про це йде мова у відповідному проекту рішення, повідомляє Снігурівка.ІНФО.

Міськрада має намір заборонити реалізацію алкогольних напоїв, пива, слабоалкогольних напоїв, вин столових будь-якими суб’єктами господарювання в об’єктах торгівлі, крім закладів ресторанного господарства, на території міста Снігурівка у період з 22:00 до 7:00 години.

У разі прийняття даного проекту рішення суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівлю алкоголем будуть попереджені про обов’язковість виконання цього рішення.

Також Снігурівському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області доручається забезпечити виконання цього рішення та посилити контроль за дотриманням вимог ст.15-1, 15-2, 15-3  Закону України «Про державне регулювання виробництва обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top