Новости 23 июля 2018

На Снігурівщині триває технічна інвентаризація захисних споруд цивільного захисту

Днями в райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з організації заходів, пов’язаних з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту. Проводив засідання заступник голови райдержадміністрації Андрій Гищак. У засіданні взяли участь керівник Снігурівської філії бюро технічної інвентаризації, представники районної служби ДСНС, профільні фахівці райдержадміністрації.

На розгляд комісії було винесено наступні питання: Стан інвентаризації захисних споруд на території Снігурівського району; списання захисних споруд цивільного захисту відсутніх по факту або таких, які були поставлені на облік помилково.

Гищак повідомив, що робота по проведенню технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту ведеться в районі з 2009 року. Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації ця робота в області повинна завершитися до кінця цього року.

«Наше основне завдання – до кінця 2018 року провести технічну інвентаризацію. Якщо є можливість відновити захисні споруди, то приводимо їхній стан до відповідних вимог. Якщо ні – готуємо документи на списання», – наголосив заступник голови райдержадміністрації.

Про стан інвентаризації захисних споруд на території Снігурівського району доповів завідувач сектора з питань цивільного захисту райдержадміністрації Олександр Жигалко. Так, на сьогодні проінвентаризовано 24 захисних споруд з 45, що становить 53% від загальної кількості. За два останні роки проінвентаризовано 5 захисних споруд. Однією із причин такого низького проценту проведення технічної інвентаризації є найбільша кількість захисних споруд серед районів Миколаївської області.

Проведення технічної інвентаризації захисних споруд на Снігурівщині ускладнюється не лише найбільшою кількістю облікованих захисних споруд серед районів в області, але й відсутністю до 2018 року нормативної бази щодо списання непридатних до використання захисних споруд.

Навесні цього року Державна служба України з надзвичайних ситуацій запропонувала алгоритм зняття з обліку захисних споруд, що були поставлені на облік з порушеннями або безпідставно. Використовуючи цей алгоритм, можна зняти з обліку захисні споруди, які відсутні за фактом як об’єкти нерухомості, що розміщені у приватних житлових будинках, багатоквартирних будинках, на територіях непрацюючих підприємств та не відповідає вимогам протирадіаційних укриттів і функціональне призначення яких не передбачає тривалого перебування у них людей.

На засіданні доручено визначити кількість захисних споруд цивільного захисту, на яких можна провести технічну інвентаризацію, а також кількість захисних споруд цивільного захисту, які підлягають списанню, з обов’язковим зазначенням їх номеру та форми власності.

Документи на списання захисних споруд цивільного захисту, які відсутні за фактом, необхідно підготувати та до кінця липня надати до управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації для направлення на погодження ДСНС України.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top