Горячее 18 декабря 2017

Зламати вам фотоапарат? — миколаївську журналістку силою вивели з приміщення дружини нардепа Бриченко, де проходила «сходка» з виборцями [відео]

17 грудня дружина нардепа Ігоря Бриченко Світлана вигнала миколаївську журналістку із зустрічі кандидата в голови Широківської ОТГ Сергія Пересунько з жителями села Новопетрівка Снігурівського району. Про це повідомляє кореспондент інтернет-видання «Мой город».

Світлана Бриченко примушувала кореспондента інтернет-видання покинути приміщення, аргументуючи тим, що заклад знаходиться в її приватній власності, який вона надала Пересунько в оренду.

«Ви знаєте, де ви знаходитесь? Це моя приватна власність. Ви повинні взагалі покинути цю територію, тому що це моя їдальня. Розумієте чи ні? Це моя їдальня, моє будівля, моя приватна власність. Я вас не запрошувала сюди, покиньте взагалі територію!», — заявила вона.

Слідом за цим один з учасників зборів, по всій видимості, товариш Світлани Бриченко, вимагав покинути приміщення, погрожуючи зламати фотоапарат.

«Зламати вам фотоапарат, а?», — з погрозою заявив чоловік.

Далі Бриченко знову наполягала залишити приміщення, необгрунтовано ображаючи журналіста.

«Я вас сюди не запрошувала. Кандидат на сільського голову дав мені заявку і це моя приватна власність, і я дозволила йому проводити тут збори. Вас я не запрошувала, тому, будь ласка, покиньте взагалі територію», — заявила вона.

Далі знову пішли погрози від чоловіка:

«Ну, так що зламати фотоапарат? Дівчина, залиште будівлю, поки вам не зламали обладнання», — сказав він, силою виводячи журналіста з будівлі.

Відзначимо, що на зустрічі був присутній і сам нардеп Ігор Бриченко. Спочатку він просив свою дружину заспокоїтися, а потім і сам став її сторону.

Нагадаємо, що перешкоджання законній професійній діяльності журналіста є кримінальним правопорушенням і передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років (ч.1 ст.171 Кримінального кодексу України ).

4 Комментариев

 1. Андрій

  18.12.2017 at 15:19

  Когда ты быдло, то и вокруг тебя быдло!

 2. Каспер

  18.12.2017 at 15:20

  Свэточка, ЖГИ исчо! Повесели народ зрелищем, ведь благодаря таким утыркам как твой муж, народ остался только со зрелищем!

 3. 123

  18.12.2017 at 16:12

  Быдло-Style

 4. vadim

  20.12.2017 at 09:03

  А у Бриченка появився цепной пёс на журналистов натасканый брихать уміє як хазяін

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top