Новости 01 декабря 2017

В Снігурівському районі значну увагу почали приділяти системам зрошення, – голова райдержадміністрації

Наразі в Снігурівському районі активно починає відроджуватися система зрошення. Цьому питанню значну увагу приділяють як великі виробництва з іноземними інвестиціями, так і малі фермерські господарства. Про це розповідає голова Снігурівської районної державної адміністрації Інна Бойко.

Окрім того, районна влада не менш зацікавлена у відновленні зрошення, тому звернулася до уряду з пропозицією щодо виділення фінансування в розмірі майже 50 млн гривень.

«У нас доволі стрімко розвивається зрошення. При тому не тільки у таких великих фірм як «Агроділо», де є іноземні інвестиції, але і в наших виробників – це «Поляна», «Гармонія», «Нива». До речі, ми написали грант цього року, подали його до Кабінету Міністрів на Державний фонд регіонального розвитку на 48 мільйонів з пропозицією щодо поновлення зрошення в мікрорайоні Мічуринський», – розповідає Бойко.

Також районна влада знайшла компроміс з керівництвом Засільского цукрового заводу, що ще раз підтверджує бажання депутатів та безпосередньо голови райдержадміністрації створювати якомога комфортніші умови для всіх інвесторів.

«Ми висловили незадоволення, що нас не пустили на цукровий завод, проте наступного дня ми отримали запрошення. Побували на заводі, поспілкувалися з директором Володимиром Палієнком і знайшли спільну мову. Він погодився з пропозицією депутата обласної ради Юрія Кормишкіна щодо встановлення вагових комплексів для вирішення проблеми з перевантаженими фурами. Була досягнута домовленість про договір соціального партнерства, де зазначено, що вони будуть приділяти увагу і надавати допомогу сільським радам та району з ремонту доріг. Ми дуже пишаємося сільгоспвиробниками Снігурівщини і будемо їм завжди у всьому допомагати», – зазначила голова району.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

To Top