Новости

Еволюційні процеси зупинилися на початковому етапі: у Снігурівці «завелися» вандали [ФОТО]

690

Вранці 27 листопада працівники Снігурівської міської ради, а також перехожі, які прямували по своїм справам по вулиці Жовтневій, спостерігали наслідки акту цинічного та потворного вандалізму: понівечені та зламані дерева.

Подібною, як виявилося, є ситуація біля Будинку творчості дітей та юнацтва. У Снігурівці неодноразово мали місце випадки псування різноманітного майна територіальної громади та приватної власності: перекинуті сміттєві баки, понівечені дорожні знаки, вибиті шибки, розмальовані стіни тощо.

Цього разу «жертвами» стали деревця, в тому числі ті, які були висаджені цього року.

«Очевидно, що це черговий прояв неповажного ставлення до власного міста окремих представників виду «людини розумної», у яких, напевно, природні еволюційні процеси зупинилися на початковому етапі. Ці ж самі особи через певний час на кожному куті із споживацькою позицією та, зображуючи праведний гнів, будуть розповідати, що місцева влада нічого не робить, а в Снігурівці та Україні все погано. Зрозуміло, що марно взивати до їхньої совісті (якщо вона взагалі є), дуже хотілося б тільки, щоб вони отримали справедливе покарання», — обурено повідомили в Снігурівській міськраді.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости