Новости 16 февраля 2017

У День Святого Валентина снігурівці розважались на ток-шоу «Хто кращий?»

«Хто кращий?» — під таким гаслом вперше у нашому місті відбулось молодіжне ток-шоу присвячене до Дня Святого Валентина. У концертному залі музичної школи дві команди хлопців та дівчат намагалися своїм вболівальникам дати відповідь на одвічне питання «Хто, все ж таки, крутійший?» Під пильним спостереженням журі: автора цього проекту представниці молодіжної колегії Олени Губської та редактора районої газети «Вісті Снігурівщини» Ігоря Новикова, команди змагалися у семи конкурсах.

Щоб нашим читачам краще уявити це цікаве дійство, можно згадати телевізійну розважальну програму «Хто зверху?». Очолювали команди їх капітани по сувмісництву і ведучі Анна Лебеденко та Сергій Белей.

За гарячої підтримки своїх шанувальників учасники шоу на швидкість складали слова із запропонованих букв.у музичному раунді по жестам і міміці вгадували назву пісні,розташовували у правильному порядку своїх суперників за розміром ноги та голови, У конкурсі «Обмін ролями» дівчата визначали назви будівельних інструментів,а хлопці міркували над назвами жіночого взуття. Також у рунді «Хто ти?» вгадували відомого героя зображеного на макеті. Ціківими були змагання «Дивоглядки» та варіанти
відповідей на бонусні запитання.

До останього туру хлопці за набраними балами були попереду.Все вирішував останній конкурс «Бліц». З ним краще впорались дівчата,що і принесло їм загальну перемогу.Всі учасники шоу отримали від редактора районки символічні підковки на щастя та квитки на конкурс «Місс Снігурівка 2017», а головні призи від
молодіжної адміністраціі вручали Анна Пеганова та Олена Губська. У цей святковий день атмосфера у залі була неймовірна,усім сподобались єстрадні номери виконавців з районного будинку культури. Глядачі були вдячні учасникам та організаторам цього шоу за хвилини цікового незабутнього дозвілля.

І.Снігірьов

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top