Горячее 11 августа 2017

Всі терміни терпіння пройшли: пацієнтка подає до суду на Снігурівську ЦРЛ, де їй перелом руки «лікували» нитками [відео]

Мешканка Снігурівки Лідія Мажейва збирається подавати до суду на Снігурівську центральну районну лікарню, де їй лікар Василь Панчак перелом руки «лікував» за допомогою ниток. Про це вона повідомила інтернет-виданню «Мой город».

Жінка розповіла, що вже зібрала весь пакет документів для звернення до суду.

«Я вже весь пакет документів зібрала. На завтра призначила зустріч з адвокатом. Найприкріше, що я маю право подати до суду на лікарню, а не особисто на нього. Звичайно, я так це все не залишу. Я буду писати заяву і в прокуратуру, і в облздрав», — сказала вона.

За словами пацієнтки, зламавши руку в місцевому магазині «Шанс», вона звернулася за допомогою в Снігурівську ЦРЛ. Там 22 лютого їй лікар Панчак в присутності тодішнього головного лікаря Олексія Ястребова зробив операцію, після чого наклав гіпс. Проходивши місяць з гіпсом, біль в руці жінки не вгамовувалася. Дізнавшись про це, лікар запевнив, що подібний стан є нормальним і порадив пацієнтці розробляти руку.

«Я поламав руку в магазині «Шанс». 22 лютого мені зробили операцію. У березні наклали гіпс, з яким я ходила протягом місяця. Коли в квітні мені зняли гіпс, я сказала, Василь Іванович (Панчак — ред.), бачите, у мене кістка висить, а не тримається. Ні, це все нормально, все заживе. Але, Василь Іванович, у мене болить рука, адже за цей період біль повинна була піти. Ні, це все нормально, ви її розробляйте», — розповіла вона.

Послухавшись Панчака, жінка протягом двох місяців — квітня і травня — розробляла руку, але вона так і боліла. Тому жінка звернулася до лікаря в Миколаївську міську лікарню, розташовану в Дубках, на консультацію. Контрольний знімок показав, що кістка взагалі нічим не закріплена і до сих пір зламана.

У Миколаєві лікарі відмовилися переробляти операцію, направивши жінку назад до Панчака. Не захотівши ще раз звертатися до Снігурівського лікаря, Мажейва почала шукати інших лікарів. Надати допомогу їй погодилися в Запоріжжі. Зокрема, переробляючи операцію, запорізькі лікарі виявили, що ліктьовий суглоб постраждалої скріплений звичайними чорними нитками.

«Мені приносять звичайні чорні нитки. Кажуть: ось цим у вас була скріплена рука», — згадала вона.

Вся операція обійшлася в 30 тисяч гривень. Оскільки таких грошей в жінки на руках не було, їй довелося звертатися за допомогою до рідних і знайомих.

«Мене цікавило питання операції. Мені сказали, що все буде коштувати близько 30 тисяч гривень. У мене був шок. Ну, на 10-12 тисяч я ще розраховувала, у мене була кредитна картка на цю суму. Давай я шукати ці гроші. Теж кума зняла гроші зі своєї кредитки і перерахувала мені 15 тисяч. Я вдячна запорізьким лікарям. Там тільки одна пластина коштувала 18 тисяч 300 гривень», — розповіла Мажейва.

Повернувшись до Снигурівки, жінка пішла до Панчака. Показав комп’ютерну томографію руки, виписку з епікризу запорізької лікарні, Мажейва попросила Снігурівського лікаря Панчака, у якого, не знайшлося підходящих засобів для лікування перелому, крім ниток, відшкодувати їй 30 тисяч гривень. У відповідь з боку лікаря було мовчання і посмішка. Зважаючи на це жінка вирішила піти в суд.

«Усі терміни терпіння пройшли. Тепер я, звичайно ж, подаю до суду», — заявила жінка.

Разом з тим Мажейва зазначила, що вона не одна у своєму горі. Адже, як виявилося, в Снігурівській ЦРЛ чорні нитки — це не виняток з правил, а нормальна практика лікування переломів.

«Я ходила по епікриз. Мала задоволення поговорити з завідуючим хірургічного відділення Ігорем Адольфовичем Коваленко. Я попросила: зайдіть і подивіться чим працює ваш доктор. Він дивиться і каже: це теж спосіб лікування. Але у 10% людей він не приживається. Ось ви потрапили в ці 10%. Значить, я не одна в своєму горі, ще у когось ниточками перев’язані, — підкреслила жінка.

0 Комментариев

  1. Местный

    12.08.2017 at 13:08

    І знову згадайте хто тоді був головним лікарем! Дякуєте Ястребову та його поплічникам Брісенко та його кумаські Таньці Тварьдовській і іншим гнидам!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top