Новости 31 июля 2017

Снігурівщина показала найвищу урожайність зернових культур серед районів області

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації  інформує, що згідно з оперативними даними ранні сільськогосподарські культури в області повністю скошено і обмолочено. При цьому, середня урожайність ранніх зернових склала 32,2 ц/га, що дало можливість отримати 2 мільйони 350 тисяч тонн зерна нового врожаю.

В одинадцяти районах області, а саме в Арбузинському, Баштанському, Березанському, Березнегуватському, Веселинівському, Вітовському, Вознесенському, Казанківському, Миколаївському, Новоодеському та Первомайському,  намолочено більше 100 тис.тонн зерна ранніх зернових, а в Снігурівському — більше 200 тис.тонн зерна.

Найвищу урожайність зернових культур забезпечено сільгосптоваровиробниками Снігурівського – 39,4 ц/га, Миколаївського – 38,8 ц/га та Очаківського – 36,1 ц/га районів.

Також зібрано рапс з площі 31 тис. га, намолочено 64 тис. тонн при урожайності 20,4 ц/га.

Наразі сільгосптоваровиробники області продовжують підготовку до посівної кампанії озимих урожаю 2018 року, в господарствах ведеться накопичення матеріально-технічних ресурсів, засипка насіння та на звільнених площах проводиться дискування ґрунту. У Березанському районі приступили до раннього посіву озимого ріпаку, якого на сьогодні фактично посіяно 1,6 тис.га.

1 Комментарий

 1. Юра

  03.08.2017 at 09:07

  ну і шо?
  а скільки людей працевлаштовано в розрахунку на гектар?
  ТЕХНІКА ВИТІСНЯЄ ЛЮДЕЙ ? )
  чим це загрожує?

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top