Горячее 08 ноября 2017

Кормишкін запропонував створити в Снігурівці комунальне підприємство, яке обслуговуватиме дороги району та вагові комплекси

7 листопада в залі засідань райдержадміністрації під головуванням очільниці району Інни Бойко відбулося засідання круглого столу щодо збереження автодоріг району, за участю депутатів обласної ради від «Нашого краю» Юрія Кормишкіна та Андрія Закусілова, депутатів районної ради, голови райради Тетяни Мезіної, представників Засільського цукрового заводу, ТОВ «Агро-Діло» та керівництво райавтодору. Про це повідомляє прес-служба РДА.

Протягом останніх місяців як цього року так і минулих років, практично всі мешканці Снігурівки спостерігали рух вантажівок з цукровим буряком та вантажівки з зерном в літні місяці по місту та на миколаївській та херсонській трасах. Тому, власне і виникають запитання “Хто руйнує наші дороги?” та “Чи дотримуються перевізники вагового режиму?”. Адже, всі бачили стан наших доріг. Власне, відповіді на ці питання намагалися отримати депутати районної ради Ігор Бульба та Олександр Дібров. Нещодавно, вони відправилися на Засільський цукровий завод з метою перевірки дотримання вагових норм. Але, на жаль, їх на завод просто не впустили.

В жовтні на декілька діб у Снігурівці був встановлений мобільний пункт габаритно-вагового контролю. Після встановлення ГВК вантажівки рухалися в об’їзд через село Новопетрівка. Проте одразу після того, як габаритно-ваговий комплекс прибрали, вантажівки знову пішли через Снігурівку. Це свідчить про порушення вагового режиму.

Своїми думками з приводу питання збереження доріг району поділився депутат облради Юрій Кормишкін. Він відмітив, що автодорога Т15-08 Калинівка-Снігурівка-Березнегувате – єдина дорога в області, яка ремонтується та на яку виділено майже 400 млн.грн.

Він нагадав, що з 1 січня наступного року дороги будуть передаватися на баланс області. Кормишкін запропонував створити комунальне підприємство, яке обслуговуватиме дороги району, та на баланс якого можна придбати ваговий комплекс. І лише після встановлення вагового комплексу дана проблема зникне взагалі. Крім того, він запропонував звернутися до народних депутатів з приводу внесення змін до законодавства, відповідно до якого відповідальність за недотримання вагового режиму буде покладатися на відправника, на перевізника та отримувача вантажу.

Також читайте: Несолодкі подорожі на мільйони: скільки коштуватиме бюджету руйнування від «Засільського цукрового заводу».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top