Новости 08 августа 2017

На Снігурівщині пройдуть навчання з територіальної оборони

З метою підготовки до управління силами та засобами територіальної оборони Снігурівського району в умовах збройної агресії, відповідно до Плану підготовки Збройних Сил України у 2017 році у період з 11 по 20 вересня 2017 року в Снігурівському районі будуть проводитись збори з практичним призовом військовозобов’язаних, призначених до підрозділу територіальної оборони: роти охорони та загонів оборони.

Підготовка до проведення зборів вже розпочалась. Проведено нараду з цього питання за участю голови Снігурівської райдержадміністрації Бойко І.В., представників Миколаївського обласного військового комісаріату та т.в.о. військового комісара Снігурівського районного військового комісаріату Ткачука Б.П.

В ході командно-штабних навчань на практиці будуть відпрацьовуватись виконання завдань територіальної оборони на пунктах в’їзду – виїзду (блок-постах), охорони та оборони важливих об’єктів, забезпечення функціонування органів державної влади тощо. Заплановані заняття з різних видів військової підготовки: інженерної, спеціальної, вогневої, тактичної. Керівниками занять та інструкторами призначені досвідчені військовослужбовці, у тому числі і з бойовим досвідом, набутим у зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Подібні навчання в 2017 році проводились по всій Україні, зокрема в Одеській, Харківській, Кіровоградській, Сумській та інших областях. У вересні Снігурівський район має довести свою здатність боронити Батьківщину. На час проведення зборів відповідно до українського законодавства за всіма учасниками зберігається місце роботи та середня зарплатня.

Всіх справжніх чоловіків, які усвідомлюють свій обов’язок захищати межі рідного району, запрошуємо взяти участь у навчаннях, для цього необхідно звертатись до Снігурівського районного військового комісаріату за адресою вул. Жовтнева, 82, тел. для довідок 2-11-74.

1 Комментарий

  1. Аноним

    30.08.2017 at 22:51

    » запрошуемо » так сказано в статье ,а вы как конкретно по списку повестку в зубы

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top