Новости 25 октября 2015

В Снігурівку завітала збірна Грузії з дзюдо

Нещодавно на запрошення губернатора Одеської області Міхаеля Сакаашвілі в Україну прибула збірна Грузії з дзюдо серед юнаків. Гості нашої України відвідали і наше місто. Снігурівська ДЮСШ востаннє приймала збірну Грузії 25 років тому. І ось на запрошення нашої школи і мерії міста прибула збірна Грузії в Снігурівку – це було чудове спортивне свято.

Тренерський колектив Снігурівської ДЮСШ зробив все можливе , щоб наші гості почували себе, як вдома.

Два дні наші спортсмени зустрічались зі збірною Грузії з дзюдо серед юнаків.

В командному заліку перемогли наші досвідчені гості збірна Грузії з рахунком 6:5. Для Снігурівчан ця міжнародна зустріч була «золотим уроком» для підвищення спортивної майстерності та досвіду.

Серед збірної Грузії Чемпіонами міжнародної зустрічі стали: Ратіані Зураб, Нігуріані Емзар, Кіргуліані Давід, Нуомгані Георгій, Нігуріані Олександр, Джапарідзе Автондін.

Серед снігурівчан Чемпіонами міжнародної зустрічі стали: Зіньковський Данил, Молчанов Павло, Мельниченко Павло , Самойленко Іван, Лопатньов Ілля. Серед Снігурівчан найбільш вдало виступив Данило Зіньковський, який виграв всі сутички чистими кидками.

Всі чемпіони одержали цінні подарунки, мадалі , вимпела, кружки, значки і сувеніри на згадку про Снігурівку. На запрошення федерації дзюдо Грузії команда Снігурівської ДЮСШ візьме участь в тренувальному зборі і в міжнародній зустрічі в наступному році в травні місяці в Грузії. За два дні наші спортсмени встигли познайомитись та подружитись.

Ласкаво просимо, збірна Грузії! Ми завжди раді нашим гостям!

Автор: Т.Г.Засєченко, методист Снігурівської ДЮСШ

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top