Новости

Співробітник Снігурівської виправної колонії підробляв «кур’єром», передаючи засудженим наркотики

516

Слідчим відділом прокуратури Миколаївської області закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням працівника відділу нагляду та безпеки Державної установи «Снігурівська виправна колонія № 5 – спеціалізована туберкульозна лікарня» у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 307 та ч. 2 ст. 311 КК України (незаконне придбання та зберігання наркотичних речовин та прекурсорів з метою збуту). Про це повідомили в прес-службі обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у жовтні поточного року  вказана особа, користуючись можливістю вільного проходу і спілкування з засудженими, пронесла на територію колонії згорток з наркотичними засобами та прекурсором – 54,8 гр канабісу, 1,4 гр концентрату макової соломки, 20 пігулок метадону, 1,6 г ангідриду оцтової кислоти, обіг якого обмежено, приховавши його під верхнім одягом, з метою подальшої передачі засудженому за матеріальну винагороду у розмірі 300 гривень.

У кримінальному провадженні складено обвинувальний акт, який скеровано для розгляду до суду. Під час розслідування працівника колонії відсторонено від посади. За вчиненні злочини правоохоронцю загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости