Новости 04 марта 2018

Безробітним Снігурівського району розповіли про переваги контрактної служби в ЗСУ

Минулої п’ятниці  в обласному центрі зайнятості проводилась «Ярмарка вакансій» для бажаючих підписати контракт на проходження військової служби з залученням представників військових частин бойового складу Збройних Сил України. Вперше Миколаївський обласний центр зайнятості проводив ярмарку вакансій в режимі  онлайн-трансляції заходу у всіх районних центрах зайнятості та філіях Миколаївської області.

В даному заході взяли участь і безробітні, що перебувають на обліку в Снігурівській районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості. Поряд з фахівцями служби зайнятості Снігурівщини участь у заході також взяли фахівці Снігурівського районного військового комісаріату: старший лейтенант відділення військового обліку та бронювання ССЗ Кореновський А.В. та головний спеціаліст відділення комплектування Липюк К.В. До початку онлайн-трансляції безробітних було ознайомлено з основними вимогами до відбору на військову службу за контрактом, посад та пільгами для військовослужбовців, проінформовано і про переваги грошового, медичного, житлового забезпечення.

В ході онлайн-конференції  безробітні Снігурівського району  мали змогу отримати вичерпні відповіді на всі свої запитання та контактні дані для звернення бажаючих проходити військову службу за контрактом в ЗСУ. Робота з залучення до контрактної служби у Снігурівському районі триває й далі.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top