Новости 02 марта 2018

Снігурівська райрада направила службі автодоріг 100 тисяч гривень для ремонту траси Т-15-08

У п’ятницю, 2 березня, на 23 позачерговій сесії Снігурівської районної ради депутати проголосували за виділення 100 тисяч гривень Службі автомобільних доріг в Миколаївській області в рамках спів фінансування для ремонту траси Т-15-08. Про це виданню Снігурівка.ІНФО повідомила голова райради Тетяна Мезіна.

Зазначимо, що на сесії депутати розглядали лише одне питання по порядку денному – «Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018рік». У відповідному проекті рішення райрада направила кошти з вільних залишків на ремонт траси «Калинівка-Снігурівка-Березнегувате».

«Сьогодні на сесії ми розглянули питання про виділення коштів з вільних залишків в розмірі 100 тисяч гривень. Ми направили ці кошти Службі автомобільних доріг на проведення ремонту доріг. Кошти будуть використані на трасу Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка-Березнегувате», — сказала Мезіна.

Нагадаємо, раніше профільні депутатські комісії Миколаївської облради погодилися з пропозицією керівництва облдержадміністрації щодо направлення 147 мільйонів ​​гривен з обласного бюджету на завершення ремонту траси Т-1508 «Калинівка-Снігурівка-Березнегувате».

До речі, нещодавно фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області під час ревізії виявили, що Служба автодоріг витратила 10,5 мільйонів гривень на оплату підрядникові будівельних матеріалів, які під час поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка – Снігурівка – Березнегувате не були використані та яких не було в наявності.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top