Горячее 26 февраля 2018

Аудитори знайшли порушень на 10 мільйонів гривень у Служби автодоріг при ремонті Снігурівської траси

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Служби автомобільних доріг у Миколаївській області виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму більш ніж 34 мільйони гривень. Про це повідомляє прес-центр Держаудитслужби.

Зокрема, аудитори виявили, що служба витратила 10,5 мільйонів гривень на оплату підрядникові будівельних матеріалів, які під час поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка – Снігурівка – Березнегувате не були використані та яких не було в наявності.

Окрім того, під час робіт із поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Н-11 Дніпропетровськ – Миколаїв (через м. Кривий Ріг) підрядник використав матеріали, які не відповідають нормативним та договірним умовам, що призвело до зайвих витрат бюджетних коштів на суму 17,4 млн грн. Також під час ремонту автодороги Н-11 в актах виконаних робіт підрядник допустив збільшення вартості експлуатації будівельних машин та механізмів за одиницю часу їх застосування (машино-година), що призвело до завищення загальної вартості виконаних робіт на 2,7 млн грн.

Матеріали ревізії передано до Управління СБУ в Миколаївській області.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top