Новости 28 февраля 2018

За підтримки райдержадміністрації у Снігурівці з’явиться безкоштовна спортивна зала та місце дозвілля для людей похилого віку

Під час публічного звіту голови Снігурівської райдержадміністрації Інни Бойко депутат обласної ради Андрій Закусілов звернувся до голови району з проханням вивчити питання щодо облаштування в Снігурівці місць дозвілля для молоді та людей похилого віку. Голова РДА Бойко зазначила, що ці питання вже знаходяться на контролі райдержадміністрації та невдовзі в місті зможуть відкрити соціальний спортзал. Про це повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

За словами голови райдержадміністрації, для розташування безкоштовного спортзалу розглядається приміщення в районному будинку культури. Втім перед тим як перейти до облаштування зали, необхідно вирішити законодавчі питання.

 «У нас є бажання створити соціальний спортзал. Ми вже знайшли приміщення в будинку культури, хочемо його відремонтувати. Сьогодні шукаємо законодавчі підстави, як це профінансувати, можливо його треба перейменувати в будинок культури та спорту. Ми хочемо зробити соціальний спортзал, де підлітки, молодь, не тратячи кошти зможуть займатися спортом. Це дасть можливість відволікти молодь від згубних звичок», — сказала Бойко.

Там же, в будинку культури, районна влада планує створити місце дозвілля для людей похилого віку.

«Для пенсіонерів теж хочеться щось зробити в районному будинку культури. Начальник відділу культури, молоді та спорту вже отримала завдання як де зробити. У великих містах, наприклад, є такі гуртки, де люди можуть поспілкуватися, потанцювати, випита чаю. Ми вже думаємо, як це зробити. Адже люди хочуть відпочивати. Сьогодні старшому поколінню нема де спілкуватися, тому потрібно створити для них ці умови», — зазначила вона.

Як з’ясувалося пізніше, приміщення під майбутню спортивну залу вже знайдено. За інформацією начальника відділу культури, молоді та спорту Анни Пєганової, спортивний зал мають обладнати саме в одному з приміщень районного будинку культури. Також, не залишили поза увагою і представників старшого покоління. Окрім спортивної зали в приміщенні РБК також працюватимуть різноманітні гуртки для людей літнього віку. Таким чином можна сказати, що невдовзі районний будинок культури стане справжнім центром дозвілля для мешканців Снігурівки.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top